15 мільйонів гривень виділили для Бортницької станції аерації | Дарниця.org

15 мільйонів гривень виділили для Бортницької станції аерації

 

Для здійснення заходів з деодорації на спорудах Бортницької станції аерації буде виділено 15 млн.грн. за рахунок понадпланових надходжень до Державного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2011 році.

Бортницька станція аерації є єдиною каналізаційною очисною спорудою м.Києва, стратегічним об‘єктом, поблизу якого розташовані великі житлові масиви Осокорки та Позняки та пролягає автотраса  Бориспіль-Київ. У зв‘язку з проведенням у місті фінальної частини чемпіонату Європи2012 року з футболу вирішення проблемних питань, що виникли під час реконструкції Бортницької станції аерації, набуває ще більшої актуальності.

Кабмін доручив Київській міській державній адміністрації забезпечити цільове використання коштів. Здійснення заходів з деодорації (усунення запахів) на спорудах Бортницької станції аерації сприятиме, в першу чергу,  усуненню виділення  в атмосферу сполук сірководню та покращенню якості повітря. Таке рішення ухвалили 29 серпня, скільки часу буде потрібно на його виконання – невідомо, але будемо сподіватися на покращення. От тільки цікаво, якби не Євро 2012, хтось би турбувався про жителів Дарницього району, які страждають від забрудненого повітря?

 

Джерело: Урядовий портал КМ України

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.