Мильна опера на Урлівській | Дарниця.org

Мильна опера на Урлівській

Ми вже повідомляли про проблеми ремонту у будинку на вул. Урлівській, 14. Роботи за цією адресою припинили, але 17 листопада у під’їзді з’явилася людина, яка збирала підписи у тамтешніх мешканців, нібито вони задоволені якістю ремонту та не мають жодних претензій. Цією людиною виявився представник ТОВ БІК «Велес» (фірма, яка займається ремонтом) Плотніков Володимир Вікторович. Зрозуміло, що фірмі треба скоріше підписати акт про виконані роботи та отримати кошти за нібито завершений ремонт.

Ми вирішили поспілкуватися з начальником КП «УЖГ» Дарницького району Похвальоним Ю. Ф., але він виявися дуже зайнятий, тож розмовляли з головним інженером цієї організації Солодухою Андрієм Миколайовичем.

Кор. – Ви знаєте, коли розпочали ремонт у будинку №14 на вулиці Урлівській та коли закінчать?

А. М. – Роботи розпочали за міським планом у вересні цього року, а закінчити планують до 10 грудня цього року.

Кор. – А чому зараз не ведуть роботи?

А. М. – Немає коштів, вірніше, кошти заплановано. Організація, яка займається цим ремонтом, спочатку виконує роботи за власні кошти, потім за актом здає виконані роботи комісії й отримує гроші. За договором вони повинні зробити ремонт на 100 відсотків. Оскільки, такого акта ще немає, то і коштів вони не отримали.

Кор. – 17 листопада будинком №14 ходив представник фірми «Велес» та збирав підписи мешканців, що нібито вони задоволені ремонтом та не мають жодних зауважень. Таким чином «Велес» хоче закрити питання по ремонту та отримати гроші?

А. М. – Та нехай хоч усі мешканці підпишуть цей документ, ми все одно з представниками ЖЕКу перевірятимемо якість робіт.

Кор. – А представники будинку можуть увійти у цю комісію?

А. М. – Можуть. Без питань. Ми самі запропонували деяким громадським організаціям взяти участь у таких комісіях. Вони з нашими представниками можуть оцінювати якість, обсяг виконаних робіт. Я думаю, що і преса може взяти участь у таких комісіях, якщо законом не заборонено.

Кор. – Яка сума закладена на ремонт цього будинку, тому що ми бачили один документ на 33 тисячі гривень, а інший на 212 тисяч?

А. М. – Ремонт заплановано зробити на 121 тисячу гривень, а той документ, у якому є сума на 33 тисячі – це план проведення капітальних ремонтів деяких будинків, він не фінансується.

Кор. – Чому почали робити у під’їзді, а дах з багатьма пошкодженнями, з якого вода потрапляє у дім, не ремонтують? Зараз осінь, майже зима – дощ, сніг, і все це буде знов у будинку.

А. М. – Я не пам’ятаю, у якому році, але там вже ремонтували дах. Це повинен робити ЖЕК. Ми примусимо його почати лагодити дах – не питання.

Спостерігатимемо і надалі, як просувається ремонт цього дому. Але не дуже віриться, що роботи, розпочаті у вересні 2011 року, завершать до 10 грудня.

Comments

А. М. – Я не пам’ятаю, у якому році, але там вже ремонтували дах. Це повинен робити ЖЕК. Ми примусимо його почати лагодити дах – не питання.

Наверное крышу ремонтировали также как подьезд. Но самое интересное, что этот Солодуха даже не сомневается, что крыша может течь и тем не менее дали же разрешение на начало работ. Ну не идиоты? ЖЕКу они дадут указание, после каждого ремонта крыша имеет гарантийный срок эксплуатации, где же та контора, которая делала там ремонт. ЖЕК не делает ремонты крыш, тем более их гарантийное обслуживание.
Если ремонт крыши делали, но она опять течет, то теперь, что ее делать не надо?
Уважаемый, А.Солодуха, а у себя на даче Вы тоже не будете ремонтировать крышу, если она течет, после того как Вы ее уже отремонтировали?
Вы зарплату получаете за работу в Комунальном предприятии, которое имеет на балансе комунальные дома, попробуйте отнести к этим домам, как к своим.

Дмитрий Урливская 14:

Фотографии, которые показывают качество ремонта крыши, можно увидеть на этом сайте по ссылке:

http://darnica.org/press-release/капітальний-ремонт-або-пародія-на-нього-оновлено-фоторядом

Думаю коментарии здесь излишни

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.