“Кто проспал, тот опоздал!” – черги підприємців у Дарницькому районі | Дарниця.org

“Кто проспал, тот опоздал!” – черги підприємців у Дарницькому районі

Із 06:30 підприємці займають чергу на вул. Олійника, 21. За цією адресою розташований Відділ державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців у Дарницькому районі. І хоч працює він з 09:00, та краще прийти раніше і записатися у список.

У п’ятницю за півгодини до обіду, тобто о 12:00, своєї черги чекають вже “сімдесяті”, а всім “новоприбулим” радять приходити наступного дня після перших півнів та записуватися. Часом у таких списках до 120 людей. Але інакше до реєстратора потрапити важко. Відвідувачі вже звикли до такої системи, що виховує терплячість, вимотує нерви і породжує атмосферу загального братерства та всеохоплюючого безглуздя ситуації.

Певно, оскільки цей відділ розташований не в самій адміністрації, а в будівлі ЖЕДу, посадовцям постійний натовп підприємців не заважає. Зрештою, на черги до органів реєстрації скаржаться по всій Україні. Такий безлад почався після змін у законодавстві стосовно цієї галузі минулої весни. Схоже, вирішувати загальнодержавну проблему на місцевому рівні не поспішають. Одні зміни часто породжують інші. Поки що йдеться лише про нескінченні черги, та, може, варто б змінити щось в організації роботи відділу?

Найближчим часом ми спробуємо з’ясувати цю проблему.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.