Їдемо «зайцями» | Дарниця.org

Їдемо «зайцями»

З 4 жовтня Південно-Західна залізниця спільно з Київською міською державною адміністрацією відкрила рух міської електрички.Мабуть це добре, але…

  Дарничанина Сергія Булочку, якому не продали квиток при посадці у міську електричку, оштрафували у вагоні.

 «Вранці 5 жовтняя вирішив проїхатися на міській електричці на роботу і був дещо здивований– розповідає Сергій. При посадці на станції «Дарниця»біля турнікетів стояв кондуктор від «Київпастрансу», який не знав коли буде електричка, чи буде взагалі. Квітків на проїзд у нього теж не було, але він запевнив, що квітки можна буде придбати у вагоні. Але у вагонах ніхто не продавав квітки».

 Коли на однієї з наступних станцій до вагону зайшли контролери і почали провіряти квітки, то у Сергія його не знайшлося. Об’яснивши ситуацію, розказавши про те що у кондуктора на станції Дарниця не було квитків, а у вагонах їх не продають він сподівався на розуміння, але кондуктори запропонували сплатити штраф 34 гривні.

Багато, хто з пасажирів почали казати, що таке буває досить часто, але на контролерів це не подіяло і штраф довелося сплатити.

  У нас завжди починають щось робити, але роблять якось наполовину – завжди виникають якийсь питання, у яких, як правило винні громадяни, а не ти, хто повинен забезпечити нам комфорт.

  Нагадаємо, що за правилами «Київпастранс», що за безквітковий проїзд вас можуть оштрафувати, чи висадити на найближчий зупинці – так що вибирайте.    

Comments

Интересно, а как он минул турникеты без билета??? Чтой-то не так в этой истории. А то, что у нас без вины виноватые оказываются крайними,ну дык этим никого сейчас не удивить.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.