Інтерв'ю з головою ДРДА Вітковським С.І. (Оновлено аудіозаписом) | Дарниця.org

Інтерв'ю з головою ДРДА Вітковським С.І. (Оновлено аудіозаписом)

Після урочистого нагородження, на якому був присутній наш кореспондент, ми поспілкувалися з головою Дарницької державної адміністрації Вітковським Сергієм Івановичем.

Кор. – Сергію Івановичу, сьогодні привітали та нагородили людей, які своєю працею роблять район зеленішим, привабливішим. Заради цього вони трудяться, витрачають державні кошти. Але є такі, що знищують їхню працю. Я говорю про водіїв, які паркують авто на газонах, про кафе на зелених насадженнях. Як адміністрація бореться з цим?

С. В. – Я знаю про такі випадки. Ви подивіться на Осокорки. За останні два тижні з мікрорайону вивезли десятки тонн сміття. Дуже низька культура та відповідальність громадян. Комунальні служби не встигають прибирати за ними. Забули ми про патріотизм, про любов до своєї землі. Треба шанувати своїх сусідів, труд людей, які роблять район кращим, об’єднати зусилля небайдужих, преси, громадських організацій та ліквідувати ці негативні явища. Я хоч завтра готовий з вами йти і прибирати район. Усім громадським та політичним лідерам кажу, що немає у нас в Дарниці політики, крім політики зробити район чистим, зеленим, щоб усі жителі були задоволені. Я зараз готовий взяти на роботу будь-кого, хто прийде до мене та скаже, що він готовий працювати і знає, як це робити.

Кор. – Учора я бачив десятки припаркованих машин на газонах біля будинку на вулиці Ахматової, 21. Які санкції застосовує адміністрація щодо таких порушників?

С. В. – Штрафи, на жаль, на них не діють. Механізм отримання штрафів у нас не досконалий. В Управлінні благоустрою працюють 13 осіб, і вони не встигають за всім слідкувати. Ви би бачили, що діється на проспекті Бажана. Відремонтували проспект, облаштували зелені зони, тую посадили, а водії вже їздять по насадженнях. Тимчасово зробили дерев’яні перепони для машин.

Кор. – Але ж «Київзеленбуд» має повноваження штрафувати таких водіїв, і механізм у них досить простий. Їхні співробітники фотографують машини на зеленій зоні, надають номери ДАІ, яка з’ясовує адресу власника авто. «Київзеленбуд» на цю адресу надсилає квитанцію про штраф та фото машини. Сума штрафу – 200 гривень, якщо автомобіль стоїть двома колесами на газоні, і 450 – якщо чотирма. Якщо порушник не оплачує штраф, то документи направляють до суду.

С. В. – Добре, що ви сказали про це. Якщо «Київзеленбуд» нам у цьому допоможе, то буде дуже добре. Ми з вами можемо зустрітися та більш детально про це поговорити.

З 2006-го по 2010 рік Сергій Вітковський відповідав у районі за роботу КП "УЗН" (Утримання зелених насаджень) і КП "БЕАГ" (Будiвництво та експлуатацiя автостоянок і гаражiв). Що ж, подивимося, що буде далі і скількох недбайливих автомобілістів притягнуть до адміністративної відповідальності за допомогою нашої підказки. Головне, аби Сергій Іванович хотів цим займатися, а не лише "боровся" з МАФією, про що йшлося устатті про вул. Урлівську, 16.

Вітковський Сергій Іванович

Comments

Листоноша:

Предлагаю объявить конкурс на лучшую подсказку для Главы РДА.
Итак, моя подсказка: Ежедневно на зелёных газонах Дарн.р-на паркуются тысячи машин. Рассчёт простой:1000 машин по 450 грн = почти полмиллиона в день для бюджета дополнительных средств. Собранные деньги должны использоваться только на экологию. Если создать КП, то я готов его возглавить. Я готов ночами и днями лазить с фотоаппаратом по р-ну и обогащать казну Главы РДА.

Мне нравится этот Витковский, на каждой аппаратке спрашивает у начальников ЖЕДов и у представителей КП "УЗН", сколько они составили протоколов и передали в админ. комиссию КМДА, а тут просто невинный агнец- первый раз услышал, что оказывается это можно делать.
Серожа!!! Работать надо!!! Хватит языком молоть!!! Уже же получил последнее место в рейтинге, среди районов, по результатам месячника благоустройства!!! Кстати, такого еще не было, чтобы Дарница была последней в этом рейтинге!!!

Вы еще скажите, что Сергей Иванович ВИТКОВСКИЙ, председатель Дарницкой администрации, которого на этот пост назначил Президент Украины Виктор Федорович Янукович - БЕЗДЕЛЬНИК, как же Вам НЕ СТЫДНО!!!

Адекватное интервью, чего разлаялись?

Да так, что бумажку будем бояться обронить...
На этом сайте пост написать...
А ютьюб вообще будет забанен

Дима:

Ребята, качество гавеное. Что за техника то такая? А он все правильно сказал...

Что было - то и выложил как есть.... 

Дмитрий, вы уж как-то подозрительно активно отгавкиваетесь за своего патрона

Дарничанин:

Ребята, сегодня 10-го декабря, сколько прошло времени после интервью? два месяца?!?
Сделайте запрос в ДРДА- сколько протоколов по этой проблеме составлено и выложите ответ, вот тогда и посмотрим, Серожа, что-то делает или только языком метет!?!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.