Інженерна гімназія в цьому році першокласників не прийме | Дарниця.org

Інженерна гімназія в цьому році першокласників не прийме

03 березня в приміщенні Дарницької райдержадміністрації відбулося розширене засідання комітету з питань діяльності у сфері гуманітарної політики Громадської ради при Дарницькій РДА. 

Головне питання порядку денного:про організаційно-штатні заходи у початковій школі Київської інженерної гімназії (вул. Княжий Затон, 12А). Інакше кажучи, обговорювалося питання щодо припинення з 2016 року  набору дітей до початкової школи вищезгаданої гімназії. Нагадаємо, що дане рішення викликало неабиякий резонанс серед батьків, які цьогоріч планували віддати свою дитину до перших класів одного із найсучасніших навчальних закладів району. 

Серед присутніх на засіданні: голова Громадської ради Богдан Назаренко, члени та експерти Громадської ради, директор Київської інженерної гімназії Дмитро Рудей, начальник відділу загальносередньої освіти (Управління освіти Дарницького району) Наталія Тоскучова, помічники депутата Київради Володимира Гончарова та безпосередньо ініціативна група батьків.

В процесі діалогу директор гімназії та представник районного Управління освіти обґрунтували рішення щодо припинення набору дітей до 1-х класів Київської інженерної гімназії тим, що для збереження нормального навчально-виховного процесу гімназія фізично не має змоги прийняти малечу – адже заклад наразі вщент переповнений (на 157%  від проектної потужності / 1550 учнів із передбачених 960). За словами вищезгаданих посадових  осіб - навіть часткове збереження набору дітей (3 класи замість 6) до початкової школи неможливе.

Тому, внаслідок припинення набору до 1-х класів гімназії – свої двері перед дітлахами відкриває середня загальноосвітня школа №62 (вул. Княжий Затон 17В). Яка, на відміну від гімназії, навпаки «відчуває» недобір у школярах (наповненість 53% від проектної потужності / 676  учнів із передбачених 1280).

У підсумку, на засіданні комітету з питань діяльності у сфері гуманітарної політики Громадської ради при Дарницькій РДА були прийняті наступні рішення:

1.           Підтримати  рішення ДРДА щодо проведення організаційно-штатних змін у початковій школі Київської інженерної гімназії.

2.     Взяти під громадський контроль, надавати відповідну допомогу, сприяти проведенню комплексу робіт щодо матеріально-технічної підготовки приміщень ЗОШ № 62, підбору кваліфікованого педагогічного персоналу, що забезпечить набір дітей у 1-і класи у відповідності до поданих заяв.

3.     Рекомендувати ДРДА, безпосередньо Управлінню освіти ДРДА розглянути можливість відкриття додаткових перших класів в інших школах та гімназіях мікрорайону з метою повного забезпечення необхідних місць у 1-х класах освітніх установах району в 2016-2017 навчальному році.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.