Як у Дарницькому районі знищують зелені насадження | Дарниця.org

Як у Дарницькому районі знищують зелені насадження

Київ вважають одним із найзеленіших міст Європи. 

Скільки вже разів говорили про знищення зелених насаджень у столиці. 

Раніше по місту біля клумб та газонів були попередження «По газонах не ходити», а за порушення цього попередження штрафували. 

 

Зараз же на газонах паркують автомобілі, встановлюють кіоски, навіть кафе. Молодіжний клуб «ДИСКУСІЯ ТАБУ», редакція газети «ФЕМІДА» влаштували рейд по Дарницькому району та виявили випадки недбалого ставлення до зелених насаджень.

Так на кінцевій запинці 45-го автобуса біля метро «Харківська» розташували кафе-бар «Кавказька кухня» під дахом торгової марки «Рогань». 

 

І розташували його на газоні. 

Мабуть, районна адміністрація видала дозвіл на це. Чи вона про це не знає? 

Біля метро «Позняки» (напроти кінцевої зупинки трамвая №8) на газоні зробили автостоянку. Правда, від коліс машин газону там майже не залишилося. 

 

Така стоянка, певно, зручна для декількох автолюбителів та людей, які займаються паркуванням авто, але і знищувати зелені насадження якось негарно. 

 

Тим паче, місце для паркування вибране не дуже зручне.

Багато шкоди завдають машини, яки паркують біля наших будівель. Такі парковки бачили на вул. Ахматової, біля універсаму «Позняки», на вул. Славгородський, по Харківському шосе.

Мешканець будинку №11 на вул. Ахматової Юрій Семенко розповів, що біля під’їздів їхнього дому завжди паркують автомобілі, а коли не вистачає місця, водії залишають їх на газонах. Подекуди траву так пошкодили, що вона вже навряд чи ростиме.

- А навесні двірники починають садити кущі, траву. Бачив, як висаджували ялинки - брали гілки від ялинок, закопували у землю, потім казали, що вони не прижилися, - говорить Юрій.  

Comments

Дарничанин:

Это просто капец какой-то!!!
Парни, что с этим делать???
Давайте объединяться в какие-то группы и бороться за нашу зелень, завтра негде будет играть нашим детям.
В Москве обычные жители стали группироваться по месту жительства и боряться с этим явлением в каждом дворе. Берут и на лобовое стекло каждой такой машины, очень аккуратно, на газетку, кладут кирпич-первое предупреждение, к кирпичику идет записка, для особо тупых, о том, что будет в следующий раз. Говорят действует!!!!!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.