Як по суті не вирішуються колективні звернення? | Дарниця.org

Як по суті не вирішуються колективні звернення?

Приблизно півтора місяці тому, надійшов припис від Київської міської державної адміністрації до ЖЕКу №204 з наказом вжити заходів щодо прибирання автомобіля ЗІЛ з балансової території – тим самим вселивши надію мешканцям будинків по вул. С. Олійника, 15, 17, 19 зрушити ситуацію з мертвої точки. Як незабаром – на під’їздах вищевказаних будинків з’явилося абсурдне оголошення-ультиматум, з вимогою самим жителям  прибрати автівку з прибудинкової території або відключать водопостачання через ремонт. Та, як і слід було очікувати – авто як і раніше стояло на місці.

Деякий час згодом, вантажівку перетягнули на 10 метрів вглиб – залишивши її прямо на зеленій зоні.

Після чого, напевне, комунальники зрозуміли, що не так і просто виконати припис КМДА – та й полишили ЗІЛ.

Але потім сталося найцікавіше: після невдалої спроби відбуксувати ЗІЛ у належне місце – небайдужим мешканцям прийшов лист від МВС України в якому коротко йдеться про наступне:  що транспортний засіб припаркований без порушень, у автівки є власник – і ДАІ прибрати даний автомобіль не збирається – бо не бачить на те підстав!

То що ж це виходить? КМДА дає припис авто прибрати – ЖЕК №204 намагається, та це видається йому не під силу, потім втручається в процес  МВС (в особі ДАІ) – і повідомляє,  що прибирати вантажівку не має підстав! То як це розуміти? МВС анулює наказ КМДА? Чи це класичний випадок бюрократичної системи, своєрідна «кругова порука» державних відомств та структур, які притримуються принципу «моя хата з краю».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.