Як на практиці проходить місячник благоустрою в Дарницькому районі по пр.Бажана,7 | Дарниця.org

Як на практиці проходить місячник благоустрою в Дарницькому районі по пр.Бажана,7

Ми вже повідомляли про озеро на Бажана 7-а. Також ми публікували лист-відповідь першого заступника голови Дарницької РДА С. Пінчука від 27.08.2012 за № 6617/02 про те, що роботи по прочищенню зливоприймального колодязя та зовнішньої зливостічної каналізаційної мережі ВИКОНАНО (!), а санітарно-технічний стан зливоприймальних мереж контролюється працівниками ЖЕД №203.

26 вересня 2012 року в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Кошиця, 11) під керівництвом голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергія Вітковського відбулась розширена нарада з питань проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану району.

Нагнали цілий зал

Пройшло ще 1,5 мясяця з дня наради, як 17-го вересня в Дарницькому районі пройшов дощ. Цей дощ також пройшов по Бажана, 7-а, там де прочищений зливоприймальний колодязь, а за санітарно-технічним станом слідкує ЖЕД №203. Мешканці кажуть, що за санітарно-технічним станом ще якось слідкували десь у 2005-2006 роках та відповідно чистили.

Зі зміною статуса Сергія Івановича Вітковського з заступника по ЖКГ на голову Дарницької РДА нічого НЕ змінилось, принаймні на подвір'ї по вул. Бажана, 7-а.

Наслідки роботи апарату Дарницької РДА, та проведених нарад на папері можно наочно побачити в житті:

(фото зробили та надіслали мешканці 18.10.2012)

Окрім за обіцяним контролем за зливоприймальним колодязем, хтось давав дозвіл на встановлення цих "крабів"? Якщо ні, то це порушення благоустрою. А в осінній місячник благоустрою діє мараторій на порушення благоустрою (вибачте за тавтологію). Ми сподіваємось, що Сергій Іванович не доведе ситуацію до колективного звернення до Попова, тим паче, що окрім місячника зараз йде звітна компанія Партії Регіонів. 

Comments

котов:

А почему вы ссылаетесь на мой запрос и ответ на этот запрос. У вас есть моё разрешение на такие публикации??? Самим слабо зделать запрос? Чужими руками жар загребаете?! Безпомощные, бедненькие, как же работать будите?

Всё, что приходит к нам становится НАШИМ. 

Не рецензируется и не возвращается. Не нравится, что ссылаемся, хочешь чтобы убрали с сайта письмо, адресованное тебе? Условия благотворительности тебе огласили. Учти, что из-за своей тугой восприимчивости, благотворительность для тебя выросла на +10 %

Еще вопросы?

adiDan:

Я житель дома 7-а. В письме так и написано, что они почистили по 7-а, но это же может быть 7-б ???
А в 7-б не чистили. Значит надо написать чтобы и по 7-б почистили.

Логика в этом есть

Жовтий:

Невже дійсно це зроблено для якоїсь яхти? Вирлиця відпочиває.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.