Як Гончаров дарничан по святиням Почаєва возив. ПРодовження | Дарниця.org

Як Гончаров дарничан по святиням Почаєва возив. ПРодовження

Початок історії читайте за цим посиланням

Після перекусу, прочани Гончарова займають свої місця в автобусі

Та вирушають до наступної святині. Варто зауважити, що в салоні автобуса так би мовити „ненав'язливо” пропонувалася агітаційна продукція кандидата у Народні депутати України.

Втім, вона не користувалася особливим попитом у виборців

Потім ми відвідали ще декілька святинь

Після оглядин, вирушили назад до Києва. В дорозі дарничан ще раз погодували – цього разу бутербродами. Окрім того, старший автобусу передав пасажирам своєрідну «книгу відгуків та пропозицій», тепер вже «Єдиного кандидата від народу» Володимира Гончарова.

Запропонували написати свої враження, зауваження, тощо.

На цьому, власне й добігає свого кінця віртуальна екскурсія. Далі – довгий шлях до столиці. За найскромнішими підрахунками подібна екскурсія виллється пересічному громадянину в мінімум 600грн. (автобусний трансфер в обидва кінці - 300грн. + харчування - 100грн. + послуги екскурсовода 50грн. + подарунок у вигляді теплої ковдри – 150грн.). Враховуючи вищевикладене, так і напрошується питання:„А скільки коштує твій голос?”

У підсумку, подорож залишила цілком приємні враження. Також хочеться зауважити, що ледь не кожен дарничанин-виборець, який безкоштовно відвідав дану, далеко не дешеву екскурсію, швидше за все буде відчувати певне почуття подяки (точніше сказати боргу) перед кандидатом у Народні депутати України (адже саме він оплатив дорогу, харчування, подарунок, і т.д.). Але не варто забувати про те, звідки беруться та хто надає кошти на передвиборчу кампанію кандидатів та політичних сил. Адже ні для кого не секрет: якщокандидат вкладає у передвиборчу гонку певні кошти то, апріорі, в разі перемоги він безсумнівно захоче їх повернути ("відбити") - арифметика проста. І це не той випадок, коли вдячний виборець повинен дякувати свого мецената - віддавши за нього свій голос на виборах. Інакше, до влади завжди будуть проходити ті, у кого „пухла кишеня” набита грішми спонсорів, інтереси яких в подальшому буде лобіювати депутат.
Вибір завжди лишається за нами!

Comments

послухайте що я кажу - я просто найманий працівник епіцентру,а "вони" мої босси ці... як їх - регіонали!

Цены в эпицентре вырастут
Независимо от результатов выборов
Бабло ж отбивать Гончарову придется

Гончар:

Гончаров рулит. уважаю.

Интересно, сотрудникам Эпицентра уже урезали премии, надбавки и прочее? Ведь когда вбахиваешь столько бабла в выборы нужно на чем то или на ком то экономить

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.