Щодо деяких недоліків по Дарницькому району (ОНОВЛЕНО) | Дарниця.org

Щодо деяких недоліків по Дарницькому району (ОНОВЛЕНО)

Ми отримали відповіді на наші запитання з деяких проблем. З відповідями охочі можуть ознайомитися на сайті.

Як бачите, яму у підземному переході на розі вулиць Кошиця та Ревуцького ліквідували. Кафе на газоні біля метро «Харківська» також перемістили з зеленої зони.

Про автостоянку біля метро «Позняки» з’ясовується питання законності його розташування.

Щодо громадських туалетів у Парку імені воїнів-інтернаціоналістів, біля Дарницького вокзалу, на вул. Ревуцього та інших жителі Дарницького району змушені зачекати, оскільки туалети постійно переводять з одного балансу на інший. Тож, дарничанам доведеться ходити з нічними горщиками або шукати інші можливості для вирішення фізіологічних потреб. Чи не тому у Дарницькій адміністрації встановили турнікети – щоб громадяни не користувалися службовими туалетами?!

З цієї проблеми у своїй відповіді від 27.10.11 р. №9224/02 перший заступник Дарницької районної адміністрації Пінчук В. І. радить звернутися за отриманням більш детальної інформації до балансоутримувача КП «Київводфонд», але нагадаємо йому, що згідно із ЗУ «Про звернення громадян» ст. 7 «Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення» та відповідно до ст. 19 «…невідкладно вживати заходів до припинення неправомірних дій, виявляти, усувати причини та умови, які сприяли порушенням».

Така ж ситуація з будинком на вул. Тростянецькій, 6-Г – будівлю передають з балансу на баланс. Коли і хто почне її ремонтувати, невідомо. За цей час навіть не встановили жодної огорожі. Тож, якщо каменюка з цього фасаду упаде вам на голову, будьте готові, знайти відповідального за заподіяну шкоду буде важко. Рекомендуємо ходити там у будівельних касках!

P.S. Кореспондент однієї з газет мав наміри зустрітися з Вітковським С. І. та обговорити проблеми району (слухай запис). Сергій Іванович погодився на таку зустріч та обіцяв, що час попередньо повідомить протягом найближчих днів. Але… минуло два тижні, а дзвінка не було.

На жаль, дзвінки на мобільний телефон Сергія Івановича та пропозиція про зустріч, надіслана на електронну адресу, залишилися без відповіді.

 

                                                                                     Віктор Сергієнко

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.