Шкільний ярмарок чи пародія на нього?! | Дарниця.org

Шкільний ярмарок чи пародія на нього?!

 

 Кінець серпня – пора готувати дітей до школи. Спочатку планували поїхати на «Даринок», та згадавши, що Дарницька районна адміністрація влаштовує шкільний ярмарок з 20 серпня по 10 вересня за адресою вул. Олесандра Мішуги 4, поряд із торговельним центром  «Піраміда», вирішили далеко не їхати і скупитись на районі.

Тільки-но ми дістались пункту призначення, ми неприємно здивувались, адже, замість очікуваного ярмарку нас зустріли всього два «намети».

Перший кіоск – зі шкільною формою. Асортимент товару не вразив, на хлопчиків взагалі товару не було. Для дівчат же представлені спідниці різноманітних кольорів від 185-260 грн., брюки від – 225-300 грн., блузи від – 185-220 грн., та піджаки від 325 грн. В принципі, купити можна щось, та для прискіпливих покупців не обійдеться без того, щоб не зайти до ТЦ «Піраміда» або взагалі якогось іншого ярмарку.

Другий кіоск – з канцтоварами. Також не вразив : 2 рюкзаки, ручки, олівці, щоденники, пенали, альбоми, зошити. Щодо цінової політики,то вона особливо не вирізняється від будь-якого іншого магазину.

Власне кажучи, є над чим задуматись та над чим працювати. Та чи є сенс влаштовувати таку маленьку ярмарку…

 

Comments

Булгаков:

Я минулої неділі на ярмарок з дитиною ходив по вул. Ревуцького.Так там аж 4 намети поставили. Ми Хотіли 1200 грн витратити. Купили резинку для волосся. І все. Зате скільки грошей зекономили.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.