Школи – зони підвищеної небезпеки | Дарниця.org

Школи – зони підвищеної небезпеки

Батьки, відправляючи своїх чад до школи, і гадки не мають, що там дітей годуватимуть харчами, які здоров’я не додають, а скоріше - навпаки.

Як нам розповіла начальник відділу захисту прав дітей міської прокуратури Олеся Волошина, до багатьох шкіл Києва овочі (картопля, цибуля, морква) привозять невідомо звідки. Документів на товар немає. Наші дослідження показали, що у цих овочах багато шкідливих речовин, підвищений рівень цинку та важких металів.

Також виявили фінансові порушення. Так у Дарницькому районі управління освіти перерахувало постачальникам 1 млн 800 тис. грн, начебто на ПДВ, хоча постачальники дитячого харчування від цього податку звільнені. Перевірка встановила, що постачальник жодних податків не платив. Виходить, ці кошти хтось присвоїв. Зараз ми це з’ясовуємо.

Цікаво, як таке могло трапитися? Невже райадміністрація не контролює роботу районного управління освіти?! Але ж у Дарницькій адміністрації є посада заступника голови адміністрації, яку обіймає Дзюба Василь Маркович і який курирує роботу управління освіти. Може, він погано курирує, а може…

Ми вже розпочали кримінальну справу проти службовців Дніпровського управління освіти. Зловживаючи службовим становищем, чиновники управління внесли неправдиву інформацію до тендерних документів і незаконно збільшили видатки на суму 700 тис. грн на закупівлю харчування для шкіл.

Зараз розглядають питання про порушення кримінальної справи і проти службовців Дарницького управління освіти. 

С. Котов

Василь Дзюба

Comments

Вдумайтесь, 1 миллион 800 тысяч. Нехилая прибавка к пенсии.
Надеюсь прокуратура доведет дело до суда, а суд не будет в доле.

Вы на Дзюбу не наезжайте, он полковник милиции в отставке, он не допустит того, чтобы такие вещи, с его стороны остались не замеченными.

Индыл тоже сам убился об пол?

Дармен:

Как вам всем не стыдно?
В. М. Дзюба, уважаемый человек, полковник, бывший проректор, как вы можете, вот так просто топтать имя такого заслуженного человека!?!
Если он не во всем разбирается, это не проблема, он на должности зама всего год!!!
Гуманитарное направление, на самом деле, не такое уж легкое. Это, скорее всего, вообще не его конек, но ведь взялся же, не побоялся!!! Молодец!!!
Ну нет на все направления профессионалов!!!

Ба-дзю чао ши:

Он не мент, не его зам. Даже не роректор. Примерно год назад стал педерастом. И не побоялся.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.