ЧП районного масштабу | Дарниця.org

ЧП районного масштабу

 

Сьогодні дуже багато говорять про благоустрій районів. Кореспонденти газети «ФЕМІДА-МКДТ» провели рейд по одному з столичних районів – Дарницькому. Публікуємо деякі факти цього рейду.  

Пастка для Дарничан На перехресті вул. Ревуцького та вул. Кошиця у підземному переході з’явився провал, який, навить, не огороджено. Звертаючи увагу на те, що увечері переходи освітлюються, м’яко кажучи, не дуже гарно, то виникає загроза потрапити ногою у цей провал. Нагадаємо, що у літку минулого року неповнолітня дівчина потрапила у такий саме провал, який знаходився на території середньої школи № 291 та провела два тижня у ліжку.

  P.S. (газета «Комсомольская правда») Несмотря на заявление столичных властей уладить ситуацию, киевляне продолжают падать в люки. На этот раз жертвой безалаберности коммунальщиков стал 3-летний мальчик.

  Как рассказали «Комсомолке» врачи, лечащие мальчика, трагический случай произошел сегодня в час дня. Маленький Герман вместе с родителями переходил дорогу в районе улицы Картвелишвили, 9, на Борщаговке. По неизвестным причинам рядом с переходом оказался колодец без люка. Малыш не заметил ямы и упал в нее. Пролетев два метра, ребенок упал на кучу мукора. В результате падения ребенок получил черепно-мозговую травму, ушибы подбородка и много ссадин на руках и ногах. Сейчас он находится в детской больнице.

  Тем временем столичные власти приступили к разбору инцидента, устанавливается балансосодержатель. Должностные лица, ответственные за люк, могут получить уголовные сроки.  

Бережіться каменепадуПо вулиці Вербицького з стін будинку № 6-г давно вже осипається плитка. Раніше була попереджувальна табличка, але її давно немає, а плитка та каміння падають. Наші кореспонденти стали свідками падіння каменюки з стіни будинку, яка пролетіла в 1-2 метрах від перехожого.

  В цьому році вже був трагічний випадок, коли від такої ж каменюки загинув молодий чоловік на Майдані Незалежності.

  Така ж загроза чекає і дітей у школі № 264, з стін якої теж падає плитка. Але ніякої огорожі, якихось попереджень немає.

Стадіон Ще не настав сезон дощів, але погода іноді «балує» нас великими, або невеликими осадками. Біля середньої школи № 268 розташувалося футбольне поле, яке назує, чи болото, чи басейн для водного поло. Мабуть з 1 вересня учням на уроках фізкультури прийдеться займатися плаванням.    

З повідомлення прес-служби КМДАЗаклади освіти готуватимуть до нового навчального року комплексно. А контролює якість підготовки столична влада разом з киянами. Про це сказав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Попов зазначив, що до Call-центру київської міської державної адміністрації надходять звернення киян, у яких йдеться про незадовільну підготовку закладів освіти до початку навчання. Найчастіше звернення стосуються питань благоустрою прилеглої території, відсутності ремонту у приміщеннях, незадовільних побутових умов.

  На незадовільні побутові умови в навчальних установах найбільше скаржаться мешканці Дарницького району – 8 звернень, – підкреслив Олександр Попов. – Звертаюсь до голів районних адміністрацій – негайно вивчити ці проблеми та ліквідувати їх до першого вересня».

Мешканців затоплює Мешканцям будинків, які знаходяться за магазином «Фокстрот», що на вул. Ревуцького пора замислитися про придбання човнів. Увесь простір за магазином «Фокстрот» займає величезна калюжа, через яку машина ще пройде, а що робити людям?

Туалет Парк «Воинов-интернационалистов» находиться, можно сказать, в центре Дарницкого района. Рядом находятся детская и взрослая поликлиники, Свято-Ольгинская церковь, районное Управление образования, пенсионный фонд и др. общественные места. В парке находятся спортивная и датская площадки, где гуляют мамы с детьми, молодёжь занимается спортом. В парке «Воинов-интернационалистов» часто проходят различные мероприятия, в том числе и концерты. Но, вот проблема – если приспичит сходить по нужде, малой или, не дай Бог, по большой, то это окажется проблемой. В парке есть туалет, но он не работает больше десяти лет. Что же делать жителям и гостям района? Вопрос риторический – кто как может, так и выкручивается.

Проблеми пандусів До нас звернулася громадянка Яремчук, яка мешкає за адресою: м. Київ, вул. Ревуцького, 18а, кв. 58, у якої донька інвалід дитинства (ДЦП) Тетяна Яремчук 1990 р.н.

  Тривалий часмати дитини-інваліда добивалася установки пандуса біля під’їзду свого будинку. Рік тому пандус було установлено, але з порушенням нормативних вимог, а саме кут підйому пандуса занадто великий, що ускладнює користування їм і може привести до травматизмута ширина колій самого пандуса не відповідає ширині коліс інвалідного візка. Голова правління ЖБК «Будівельник-11» Щекал Т.О., до якого відноситься згаданий будинок, робити щось для усунення порушень робити відмовилися, заявив: – нехай інваліди самі собі роблять!

  Тетяна Яремчук навчається у колледжу Театра та кино, володіє комп’ютером, малює (переможець конкурсу-фестивалю «Повір у себе» по Дарницькому району).Нещодавно газета «Факти» надрукувала матеріал про Тетяну Яремчук.

Бездомні твариниЗвичайно, собака – друг людини, звичайно вони «наші брати менші», але коли їх багато і вони бездомні, то таки «брати» завдають багато проблем та загроз для людини. Зазвичай таких собак можна зустріти у наших дворах, дитячих та спортивних майданчиках, на ринках, біля вокзалів, на вулицях та інших місцях. Пройде така собака по ринку, поруч з м’ясом-салом, огірків-помідорів, які часто продають з землі, потрусить своєю шерстю – і, будь ласка, отримайте різну заразу у продукти харчування. А скільки вже громадян постраждало від укусів таких тварин?!

  У Дарницькому районі найбільш бездомних собак можна побачити на ринках, на вокзалі та на подвір’ях жилих будинків.

Зелені насадженняРаніше по місту біля клумб та газонів були розташовані попередження «По газонам не ходити», а за порушення цього попередження штрафували. Зараз же на газонах пакують автомобілі, встановлюють кіоски, навіть кафе.

Так на кінцевій запинці 45 автобусу біля метро «Харківська» розташувалося кафе-бар «Кавказька кухня» під дахом торгової марки «Рогань», і розташувалося воно на газоні. Мабуть районна адміністрація видала дозвіл на таке розташування чи вона про це не знає?

  А біля метро «Позняки» (напроти кінцевої зупинки трамваю № 8) розташувалася прямо на газоні автостоянка, правда від коліс автомобілів газону там майже не залишилося. Така стоянка мабуть зручна для декількох автолюбителів та для людей, які займаються авто паркуванням, але і знищувати зелени насадження якось не гарно. Тем більш, місце для паркування вибрано не дуже зручне.     

       

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.