Чи є толк із толок і суботників? | Дарниця.org

Чи є толк із толок і суботників?

Цьогорічний Великий піст ознаменувався аномальною активністю міської (і, відповідно, районної) влади у царині відродження милих їхньому серцю комсомольських традицій - "суботників". Вони то садили сквери-невидимки, то бучно прибирали вхід до парку Партизанської слави (далі в парк іти було, мабуть, лячно). Нарешті, дійшло до відродження вже навіть імперських традицій - толока, на превеликий жаль народознавців, історично таки різновид феодальної повинності.

Виникає резонне запитання - чому чиновник, замість виконання покладених на нього обов'язків, вперто намагається робити роботу двірника? Чи не завелика різниця у зарплатні, приміром? І чи дійсно у нього виходить якісно? Щодо якості - досить глянути на фото Олеся Лебедя та Ігора Зими, а також відео Сергія Котова, зроблені після спроби зробити чистішим Чистий Четвер (велике християнське свято, між іншим).

А хто керувати повинен? Знову кухарка?

Comments

Николай Петрович:

Абсолютно согласен с автором! Попов абсолютно не справляется с обязаностями!Ведь что такое суботкик? Это уборка територии, если дворник плохо убрал или вообще не убирал! Если весь Киев нуждается в суботнике, значит ПОПОВ НЕ УМЕЕТ РАБОТАТЬ! ПОПОВ НЕ В СОСТОЯНИИ ЗАСТАВИТЬ КОМУНАЛЬНЫЕ СЛУЖБЫ ИСПОЛНЯТЬ СВОИ ОБЯЗАНОСТИ!

В Україні (а особливо Києві) повним ходом іде реставрація феодалізму. Цього разу він є наслідком деградації влади рад. Політики та чиновники значною мірою - історики за освітою. Тому не можуть не знати, що минулого разу (Середньовіччя) це теж було наслідком деградації військової демократії.

На жаль, і тоді, і зараз "масла в вогонь" підливає бізнес. Який, замість "грати по правилах", воліє "вирішувати питання" з феодалами.

Тогда они идут к Вам!
Ждите армию голодных налоговиков, пожарников, инспекторов благоустроя...

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.