Чи можна потрапити до новомодного ДНЗ 550? | Дарниця.org

Чи можна потрапити до новомодного ДНЗ 550?

До Дарниці.орг постійно надходять запитання мешканців:

Доброго дня! У віснику викладена інформація про дитячі садки, в якій вказано, що вул. Анни Ахматової 37 відноситься до трьох дитячих садків. А на ділі лише до двох, як повідомляють у відділі освіти. До новомоднього 550 як стало відомо чомусь ні, хоча дитячий садок знаходиться навпроти. А до інщих двох, а саме 5 та 89 як виявилось не можна потрапити навіть за рік. Тому як у 89 нам повідомила директор "я запишу вас до черги, але зроблю так щоб ви сюди не потрапили", а у 5 - "йдіть до 89". Прошу вас написати про цю ситуацію та пояснити рядовим людям що ж робити з дітьми, якщо мамі вже час виходити на роботу??? ДЯКУЮ

Дарниця.орг інціює офіційне роз"яснення з боку районної влади щоб не вийшло так, що потрапляння до ДНЗ 550 може бути пов"язане із корупційними діями.

Comments

Віктор Кравченко:

як це було:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244443936&cat_id...
а далі на сайті "Позняки-2"

Микола Азаров нагадав, що вчора відвідав будівництво дитячого садочка на Позняках у Києві, який 1 вересня прийме близько трьохсот дітей. Це чудовий сучасний дитсадок з басейном, спортзалом, навчальними класами і сучасними ігровими кімнатами. Запрацювати він мав ще у 2008 році. Але попередня влада змарнувала час. «Тобто, понад тисячу дітей за ці змарновані роки не дочекалися місця в цьому дитсадку. Що ж заважало нашим опонентам, які були владою, виправдати сподівання людей, здійснити їх плани? І що нам дало можливість за рік тільки в Києві збудувати 10 сучасних дитячих садків? А по всій країні ввести в експлуатацію понад 400 дитсадків?», - зауважив Глава Уряду та додав: «А молодим мамам я сказав: ви тільки народжуйте, а садочки ми вам обовязковозбудуємо».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.