Чиновничий беспредел в Дарницком районе | Дарниця.org

Чиновничий беспредел в Дарницком районе

Как нам, конфеденциально, сообщил источник в Разрешительном центре Дарницкой районной администрации, для того чтобы оформить в Дарницком районе летнюю террасу (так называемый летник) возле кафе, необходимо сделать инвестицию в районную казну в размере 2000 грн. за метр квадратный террасы. Разрешение дают на пол года и то не всем. Возможность сделать официальный платеж у Вас появиться после личной "беседы" с руководством Дарницкой РДА.

Состоянием на 14 мая, в Дарницком районе, разрешение получили только два кафе. Тех кто не имеет такого разрешения штрафуют районный и городской отдел благоустройства. Раньше таких проплат никогда не было. Согласно нормам действующего законодальства разрешения должны  выдаваться бесплатно.

Comments

А Серёжа, молодец!!!

Кебуладзе:

Ребятки, заказухой потянуло... кто-то сказал, что кто-то деньги берет. Что за дешевка??? Уровень ваш все ниже и ниже....

Ребята за бутылку пива и сосиску в тесте с радостью разместили данный опус.
А если серьезно, слабайте-ка информационный запрос в дрда прежде чем писать мудозвонь.

Эх, гуляй-веселися пока Витька у власти!

Витьковский:

Га?

Дарничанин:

А вы спросите у Владимира Галинского сколько он таких разрешений выдал.

юрист:

Розпорядженням КМДА «Про заходи щодо організації сезонної торгівлі в м. Києві на 2012 рік» № 696 від 28.04.2012р. визначено порядок організації сезонної торгівлі, в тому числі діяльність закладів ресторанного господарства.
http://kievcity.gov.ua/upload/orders/kmda_696_20120428.pdf
Згідно якого для встановлення об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі, в тому числі літніх терас стаціонарних закладів ресторанного господарства в період з 01.05. 12р. по 30.10.12р., здійснюється за умови документального оформлення (укладення договору про сплату пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою м. Києва та отримання довідки про функціональне призначення) господарюючими суб’єктами за адресами визначеними у додатках до цього розпорядження.

Порядок укладення договору про сплату пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд в утриманні об’єктів благоустрою м. Києва та отримання довідки про функціональне призначення,розрахунок розміру та порядок сплати пайової участі (внеску) при встановленні (розміщенні) ТС, органи уповноважені на укладення відповідних договорів та стягнення внесків, визначений Рішенням Київської міської ради, від 24.02.2011, № 56/5443 "Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі (внеску) власників тимчасових споруд (малих архітектурних форм) в утриманні об'єктів благоустрою м. Києва та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради",
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/44480351795883F7C22...
яким встановлено наступне:
Власникам ТС без наявності укладеного договору на Пайову участь (внесок) в утриманні об'єктів благоустрою забороняється встановлювати (розміщувати) ТС.
Всіма питаннями пов’язаними з організацією залучення Пайової участі (внеску) в утриманні об'єктів благоустрою займається Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення. Будь-які інші управління районним в м. Києві державним адміністраціям, підприємства, установи та організації комунальної форми власності не мають права залучати кошти власників ТС (малих архітектурних форм), за винятком фінансування об'єктів, включених до затверджених Київською міською радою цільових програм.
Умови сплати Пайової участі (внеску) в утриманні об'єктів благоустрою визначаються у договорі на Пайову участь (внесок) між Головного управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення та власником ТС .
Після сплати 100 % плати за договором про сплату пайової участі Головне управління внутрішньої торгівлі та побутового обслуговування населення зобов’язане видати власникові ТС довідку про функціональне призначення ТС .
При відсутності довідки про сплату Пайової участі (внеску) в утриманні об'єктів благоустрою забороняється видача ордера на розміщення тимчасової споруди (малої архітектурної форми).

А то тяжело вникнуть, стока буков

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.