Через нерухомий ЗІЛ ЖЕК №204 погрожує відключити будинки по вул. С.Олійника від гарячого водопостачання | Дарниця.org

Через нерухомий ЗІЛ ЖЕК №204 погрожує відключити будинки по вул. С.Олійника від гарячого водопостачання

Прямо на вхідних дверях всіх під’їздів, у будинках по вул. С. Олійника, 15, 17, 19 комунальники розмістили оголошення. Стислий зміст якого вимагає терміново прибрати шість автомашин з прибудинкових територій вищевказаних будинків, цитуємо: „Для виконання ремонтних робіт тепломереж”. В іншому випадку – ЖЕК №204 погрожує відключити вищезгадані будинки від гарячого водопостачання.

Отже, відключення води – неминуче. Адже як мінімум один з автомобілів, який вимагає прибрати ЖЕД – це вантажне авто ЗІЛ, яке нерухомо ржавіє через бездіяльність якраз самих комунальників – на протязі 10 років! І саме через цю, до речі, резонансну автівку, КМДА ще місяць тому зробила припис ЖЕКу №204 – з вимогою прибрати авто з балансової території.

І тепер, через свою нахабність та свавілля комунальники розміщують ультиматум жителям. Яке міститься в абсурдному оголошенні за абсолютної відсутністю логіки.

Бо авто, яке ЖЕДу наказали прибрати – досі на місці. І вони вирішують таким чином покарати мешканців – щоб не порушували їхнього безтурботного існування.

„Ви на нас скаргу – а ми вам воду відключимо!” Напевне, такого лейтмотиву притримуються комунальники.

Тож, з усього вищесказаного, залишилося зрозуміти: або це банальна помста і ЖЕД вважає людей за дурнів, або у керіництва комунального підприємства зовсім „з'їхав дах”!

Ганьба! 

Comments

Верните нашего ...:

Только креативный Петухов мог быстро и нестандартно решать подобные вопросы.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.