Центральну вулицю Бортничів перейменують? | Дарниця.org

Центральну вулицю Бортничів перейменують?

До дня народження Леніна (22 квітня) голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригинець планує подати в комісію з питань найменувань та пам'ятних знаків КМДА пропозицію щодо перейменування вулиць, названих ім'ям «вождя світового пролетаріату». Справа в тому, що у столиці їх... чотири. У своєму блозі Бригинець пропонує киянам вносити пропозиції стосовно варіантів перейменування до комісії, яку він очолює.

«Звичайно, це видається дивним, що в Києві так багато вулиць Леніна, але це об'єктивна реальність, яка потребує термінового втручання. Ленін ніколи не бував в Києві, ніколи не приймав рішень на користь Києва. Якщо взяти за основу тільки це, то в топоніміці м. Києва назви вулиць з його ім'ям недоречні», - вважає Олександр Бригинець.

Одним із об'єктів потенційного перейменування є центральна вулиця мікрорайону (колишнього селища) Бортничі.

Comments

Дарничанин:

В микрорайоне Бортничи уцелел настоящий «коммунистический» квартал. Небольшие улицы, застроенные частными домами, служат живым пособием по истории международного рабочего движения. Улицу Карла Маркса пересекают улицы Энгельса, Свердлова, Калинина и Горького. С ними соседствуют улицы Коммунистическая, Комсомольская, Красноармейская и улица Первого мая. Улица Челюскинцев напоминает о знаменитой ледовой эпопее, волновавшей сердца наших дедушек и бабушек. А улица в честь легендарного летчика Чкалова – о том, на кого они хотели бы походить в своих детских снах. Улицы Котовского и Буденного увековечили память о полевых командирах гражданской войны.

Це ж такий раритет!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.