Хто перший – той і правий | Дарниця.org

Хто перший – той і правий

Мабуть, ви бачили у своїх подвір’ях, на вулицях міста своєрідні металеві конструкції, які перегороджують в’їзд транспорту на земельну ділянку. Їх ще називають «крабами». Багато таких біля будівель, де громадяни паркують власні авто. Таким чином кмітливі «забивають», «бронюють» місця паркування поблизу свого житла. Хто перший встановить подібну конструкцію, той і користуватиметься безкоштовно цією стоянкою. Так деякі вирішують злободенне питання паркування.

Така ситуація склалася, наприклад, біля будинку 7 б на вул. Бажана. Там встановили десятки «крабів», які не дають можливості паркувати авто іншим мешканцям. Тож, хто перший «приватизує» ділянку, той і «король». Такі спритні автовласники, мабуть, забувають, що ця земля їм не належить та своїми діями вони порушують права інших.

За роз’ясненнями ми звернулися до старшого дільничного Євтушенка Станіслава Івановича. «Нам відомо про установку біля будівель таких «крабів», але це територія ЖЕКів і вони відповідають за це, – розповідає він. – Взагалі, такі конструкції забороняють встановлювати, проте керівництво ЖЕКів або кооперативів може надати дозвіл, наприклад, інвалідам, людям похилого віку. Буває, що такі конструкції перегороджують проїзди для спецтранспорту – «швидким», пожежним, аварійним».

Нагадаємо, автовласники, які встановлюють подібні «краби», порушують законодавство, а саме Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 53-1. Самовільне зайняття земельної ділянки

Самовільне зайняття земельної ділянки тягне за  собою накладення штрафу на громадян від 10 до 50  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від 20 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 186. Самоуправство.

Самоуправство, тобто  самовільне, всупереч  встановленому законом порядку, здійснення свого дійсного або гаданого права,  що не завдало істотної шкоди громадянам або державним чи громадським організаціям, тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або  накладення  штрафу на посадових осіб від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Земельний кодекс

Стаття 42. Земельні ділянки багатоквартирних жилих будинків

1. Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками.

2. У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників.

3. Порядок використання земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території, визначається співвласниками.

  Те, що влада не контролює це питання, може призвести до того, що нові остапи бендери захоплюватимуть ділянки біля будівель своїми «крабами» і продаватимуть автовласникам.

Сергій Котов 

Comments

С этим явлением в наших дворах надо бороться самим!!!
Часто во дворе не развернуться не проехать.
Местной власти до этого нет никого дела.
Для них лучше "бороться" с МАФами, там хоть откат можно получить, а тут кроме БЛАГОДАРНОСТИ никто ничего не даст, а это в карман не положишь.
Надо писать в администрацию с требованием принять меры по демонтажу, а если не примут никаких мер, надо писать в прокуратуру заявление про бездеятельность руководства администрации, забегают сразу, вот увидите.

Блин, точно, надо каждому написать такое заявление, чтобы их было хотя бы несколько десятков, охренеют.
Потом еще каждый день звонить на Call-центр 15-51, если звонить с разных телефонов, это превращаеться в коллективную жалобу- без реакции не оставят.

Перестаньте лить грязь на все, вы просто не хотите сами ничего делать. Дайте эту информации Сергею Ивановичу Витковскому, он председатель Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации, которого назначил на этот пост Президент Украины Виктор Федорович Янукович, он обязательно решит все вопросы.

Перестаньте лить грязь на все, вы просто не хотите сами ничего делать. Дайте эту информации Сергею Ивановичу Витковскому, он председатель Дарницкой районной в городе Киеве государственной администрации, которого назначил на этот пост Президент Украины Виктор Федорович Янукович, он обязательно решит все вопросы.

Сидите там в свое администрации и комментарии пишите на защиту своего патрона.
У меня во дворе тоже вон пару уродов поставили крабы, хотя дом жековский.
Что делать? Как и с соседями не поругаться и морских жителей с асфальта поубирать?
Может попросить дворника убрать как мусор?

анонім:

чесно кажучи читаючи коментарі "Дарничанина" складається враження що якщо весь район завалать МАФами то всім буде щастся, адже він настіль рьяно відстоює МАФи що прямо таки іншого на думку не спадає, щодо коментів "Дармен" - так це взагаліто сарказм, а не захист. Щодо таких крабів так це дійсно просто блеать безпрєдєл сподіваюсь люди які так завчасно захоплюють собі міцся на стоянці так жеш завчасно і на оой світ їх собі захоплять.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.