Хто допоможе демонтувати антену Київстар? | Дарниця.org

Хто допоможе демонтувати антену Київстар?

Зо три тижні тому, районний сайт „Дарниця.org” висвітлював відповідь Прокуратури Дарницького району стосовно відсутності підстав для демонтажу антени „Київстар” (по вул. Вербицького, 32).

Після чого, один з членів ініціативної групи мешканців мікрорайону повторно звернувся листом до районної Прокуратури...

А наразі маємо можливість ознайомитись із відповіддю Прокуратури Дарницького району. Яка зазначає, що Господарський суд м. Києва таки видав наказ ПАТ „Київстар” демонтувати за власний рахунок дану антену. Проте згодом, знову ж таки від імені Господарського суду м. Києва надійшов інший наказ! Як такий, що визнає попередній недійсним! У підсумку, ухвала суду про демонтаж антени – втратила силу та не підлягає виконанню...

Також, під час нещодавньої передвиборчої кампанії, активний мешканець звернувся листом до тоді ще кандидата в депутати Верховної ради України та, за сумісництвом - депутата Київради Володимира Гончарова з проханням допомогти домогтися демонтажу скандальної базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку. Що ж, будемо сподіватися що пан Гончаров посприяє у вирішенні даного питання.

Про подальший перебіг подій – на сайті „Дарниця.org”

Є проблема: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.