У чому звинувачують Руслана Пєтухова? | Дарниця.org

У чому звинувачують Руслана Пєтухова?

Судовий розгляд справи Руслана Пєтухова призначили на 14 грудня. Ми вже неодноразово писали про позицію колишнього начальника ЖЕДу та його претензії до управління ЖГ. І ми вирішили уточнити, а які ж претензії до Пєтухова, звільненого за “одноразове грубе порушення трудових обов’язків керівником”.

У відповідь на запит наших партнерів КП “Управління житлового господарства” Дарницького району надіслало листа, де обґрунтовує свою позицію та посилається на незадоволених громадян, чиї права порушили при вивішуванні оголошень. Це, як зазначено в листі, спричинило зростання соціальної напруги та погіршення ділової репутації КП “УЖГ”. Та ви і самі маєте змогу ознайомитися з відповіддю:

Comments

Обратите внимание с какой невероятной скоростью отреагировали на жалобу марчука Ю И с ул. драгоманова 22, к 17 от 21.10.2011
Мозгов замазать адрес жалобщика не хватило???
Теперь ребят из КП УЖХ тоже можно выгонять за разглашение персональных данных. Или у нас двойные стандарты?

Пiду насру пид килимок

Дарничанин:

-Перед тим як застосувати дисциплінарне стягнення, роботодавець (в особі керівника підприємства або власника (його представників), якщо йдеться про вчинення грубого порушення керівником) повинен з'ясувати причини й обставини вчинення проступку. Для цього він має зажадати від працівника письмових пояснень.
Интересно, давал ли Петухов такие пояснения и можно ли их почитать.

Так, 21 жовтня, доречі це пятниця, надійшли скарги від громадян, а вже 25 жовтня, вівторок, і наказ про звільнення зявився. От якби наша влада так завжди працювала, а не тоді коли треба когось прибрати..

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.