У парку Партизанської слави відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед молодих спортсменів Дарницького району "ЮНИЙ СПАРТАКІВЕЦЬ" | Дарниця.org

У парку Партизанської слави відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед молодих спортсменів Дарницького району "ЮНИЙ СПАРТАКІВЕЦЬ"

28 травня  у парку Партизанської слави до Дня захисту дітей відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед молодих спортсменів Дарницького району "ЮНИЙ СПАРТАКІВЕЦЬ",організовані Київською міською організацією ФСТ "Спартак"  та Молодіжною організацією «Народного фронту» району.

У заходібрали участь150 дітей  різних вікових категорій (2000-2006 р.н.) Усі дітки -  спортсмени,  займаються різноманітними видами спорту, зокремадзюдо, вільна боротьба, стрибки на батуті, важка атлетика, футбол, веслування на байдарках,каное та інші.

Тож  на «стежці здоров’я» тривала неабияка боротьба за першість у кросі. А на переможців, звісно, чекали нагороди – дипломи, медалі та призи.

«Кожен учасник заходу,та йпросто глядач могливідчути, що легкоатлетичний крос проходив в атмосфері свята, але баталії між молодими спортсменами не були полишені запалу та спортивної боротьби за призові місця. Такі заходи не тільки популяризують фізичну культуру та професійний спорт,  а й спонукаютьдітей тренуватися та вести здоровий спосіб життя. А це, зокрема позитивно впливаєна формування майбутнього громадянина, патріота нашої держави» - додають організатори заходу Молодіжна організація «Народного Фронту» Дарниці.

Comments

Молодцы! Хоть что-то для детей делают.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.