У Києві зникнуть 12 поліклінік?! | Дарниця.org

У Києві зникнуть 12 поліклінік?!

У Києві зникнуть 12 поліклінік Дніпровського та Дарницького районів. Влада у рамках реформування медицини у столиці вирішила перетворити поліклініки у Центри первинної медико-санітарної допомоги. Про це заявила голова фракції «БЮТ-Батьківщина» у Київраді Тетяна Меліхова, повідомили JeyNews в прес-службі партії «Батьківщина».

«Поліклініки вже не будуть поліклініками – закладами безкоштовної медицини – їх перетворять у медичні центри, що дасть початок комерціалізації і впровадженню платної медицини. Тобто, головний злочин цих проектів рішень полягає в тому, що фактична відмова від безкоштовного медичного обслуговування та фактичне позбавлення киян конституційного права на безкоштовну медицину, відбувається під виглядом так званого реформування окремих медичних закладів без широкого суспільного обговорення», – запевнила Тетяна Меліхова.

12 проектів рішень про питання діяльності поліклінік Дніпровського і Дарницького району винесені на сесію Київради 1 грудня 2011 року.

Реформуванню цими проектами рішень підлягають:

Дитяча поліклініка №1 Дарницького району, Дитяча поліклініка №2 Дарницького району, Поліклініка №1 Дарницького району, Поліклініка №2 Дарницького району, Центральна районна поліклініка Дарницького району, а також комунальне підприємство поліклініки «Навчально-практичний центр сімейної медицини» Дарницького району.

«Експеримент проводять у тих районах, які і так мають найменше загальноміських благ. Проекти рішень стосуються знищення поліклінік лише двох районів Лівого берега Києва, якими реформується 12 медичних закладів. Таким чином лише ті кияни, що проживають у Дніпровському та Дарницькому районах, на відміну від інших городян, змушені будуть платити за медичне обстеження та консультацію вузьких спеціалістів, якщо сімейний лікар не вважає це необхідним», – обурена Тетяна Меліхова.

Голова фракції переконана, це лише початок переформатування поліклінік, що згодом планують впровадити у всьому Києві.

Депутат нагадала, що такий експеримент на жителях лише двох районів столиці вводять в рамках впровадження системи амбулаторій сімейної медицини для надання первинної медико-санітарної допомоги згідно з розпорядженням КМДА від 03.02.2011 р. N130 «Про питання діяльності амбулаторно-поліклінічних закладів охорони здоров’я міста Києва» та відповідно до рішення «Про проведення пілотного проекту залучення приватно-практикуючих лікарів для надання населенню послуг первинної медико-санітарної допомоги в Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва на період 2011 року».

JeyNews

Comments

Сплошное покращення

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.