У Дарницькому районі найгірше впорались із благоустроєм | Дарниця.org

У Дарницькому районі найгірше впорались із благоустроєм

Завершився місячник з благоустрою у Києві. Результати для Дарницького району невтішні – останнє місце у рейтингу.

Із 26 вересня по 28 жовтня тривало прибирання. За цей період у столиці ліквідовували стихійні сміттєзвалища, ремонтували дитячі та спортивні майданчики, облаштовували сквери, висаджували дерева, лагодили дороги. Принаймні обіцяли зробити це та багато іншого. На благоустрій витратили 276 млн грн. Результати такі: першість у Печерського району, друге місце розділили Оболонський та Шевченківський, третє посів Солом’янський район, далі – Деснянський, Голосіївський, Подільський, Святошинський і Дніпровський. Дарниця пасе задніх.

Олександр Попов висловив невдоволення проведеною роботою. Він зазначив, що багато із запланованого лишилося невиконаним. Голова закликав усіх активізуватися та найближчим часом закінчити роботи, бо до того він не вважатиме місячник завершеним. Отже, з одного боку, в Дарницького району ще є шанс виправитись, з іншого – невідомо, чи завершиться цей місячник хоч колись.

Заступник голови КМДА Олександр Мазурчак за результатами перевірки роботи запропонував звільнити деяких начальників ЖЕКів, а саме в Деснянському, Подільському, Дніпровському та Голосіївському районах. Дивно, що до цього переліку не потрапив явний аутсайдер рейтингу – керівник Дарницького району.

Comments

Листоноша:

по каким критериям распределяются места. Интересно теперь: какое место займёт Дарницкий р-н по результатам проведения ремонтных работ в подъездах и на придомовых территориях?

Такого в Дарнице еще не было.
Последне место это- Рекорд!!!
Серожа, берегись, это первая ласточка!!!

А чего последнее?
7-е. В Киеве пока что не 7 районов ведь?

Сергей Иванович, ведь Вас назначил на должность Председателя Дарницкой администрации, Президент Украины Виктор Федорович Янукович!!!!!!!
Надо собраться, нельзя пасти задних.
Ведь вопрос же не в том, что район - засран, ну неужели Вы не умеете с проверяющими договариваться? Надо было накрыть поляну, налить - и хоп Первое Место. А эти придурки пусть убирают. Главное - правильно отсчитаться!!!

Мао:

у нас бобёр поселился. Бедненький.

Справедливый:

Дело в том, что несколько районов разделили по несколько мест ( пятое место скажем заняло два района, третье-тоже) вот и вышло, что всего было семь мест.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.