У вересні в Дарницькому районі відкриють станції наземного метро | Дарниця.org

У вересні в Дарницькому районі відкриють станції наземного метро

 

У Києві з 30 вересня з'явиться ще одна гілка наземного метро, ​​як називають кільцеву залізницю навколо Києва. Обіцяють, що електричка буде зручною для жителів Нової та Старої Дарниці.

 

Майбутню електричку недарма порівнюють із метро, адже об'їхати Київ по кільцю можна буде всього за 2 грн.

Перші 12 станцій відкриють у вересні, ще сім - у травні-2012. Усього буде 19 станцій. На фото можна побачити, де саме вони будуть знаходитися

Як зазначив прем'єр-міністр Микола Азаров, електричка курсуватиме з періодичністю в 15 хвилин і дозволить швидко добиратися зі спальних районів Києва до станцій метро.

На платформі «Зеніт» біля Петрівки, яку, за планами, треба здати в травні, все ж таки вирішили спробувати встигнути завершити до вересня. На платформі «Сирець» роботи йдуть повним ходом. Реконструюють одну сторону, друга на черзі. З майбутніх 12 вже готові станції «Лівий берег», «Лівобережна», «Київ-Волинський», «Дарниця», закінчують платформу «Борщагівка». Також незабаром візьмуться за станції, які повинні бути готові в травні. Скажімо, на станції «Вишгородська» підлатають сходи і встановлять турнікети - платформи там в гарному стані.

«Ми вже освоїли 118 млн грн. на капремонт шляхів, електрифікацію та інфраструктуру. Всі основні роботи будуть завершені до 10 вересня, після чого місто має облаштувати територію і побудувати підходи », - розповів начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

На сьогодні працює лише 2 станції – маршрут сполучає станцію Петрівка і житловий масив Троещина, але популярністю він не користується. Жителі Троещини скаржаться, що станція розташована в незручному місці. Тож чи стане міська електричка другим метро – зручним та недорогим транспортом для всіх – ще невідомо, але вже скоро матимемо нагоду дізнатися.

 

За матеріалами “Сегодня”

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.