У Бортничах Святий Отець відкопав труп колишньої пасії! | Дарниця.org

У Бортничах Святий Отець відкопав труп колишньої пасії!

Кілька днів тому, населення мікрорайону Бортничі почало активно обговорювати шокуючий вчинок настоятеля Покровского храму в Бортничах,  місцевої Парафіяльної церкви (яка розташовується по вул. Левадна) - протоієрея Миколи Наслудова. 

Мешканці розповідають, що близько півроку тому померла така собі Тетяна - прихожанка вищезгаданої церкви, яка співала в хорі і продавала свічки та, паралельно, мешкала разом з Отцем Наслудовим. 

Поховали її безпосередньо на території даної церкви. Все б нічого, але, за словами місцевих жителів, чотири дні тому, Святий Отець власноруч відкопав труп жінки (вірніше те, що від нього залишилося) та заніс останки покійною пасії до своєї церкви як мощі святої! Окрім того, встановивши в церкві іі портрет в якості ікони! Навіть моторошно уявити, але землю з щойно розкопаної могили, у буквальному сенсі слова -  їдять люди! Про це розповідають постійні парафіяни церкви, зауважуючи, що на могилі присутня засохла кров.

Далі – коментар очевидця на ім’я Вікторія: «Я живу рядом и моя бабушка ходит в эту "церковь". Да, действительно, отец Николай выкопал эту женщину и занес ее в церковь. Теперь она там стоит как святая, ее целуют и поклоняются ей. А ведь в этом теле и зараза какая то есть! Потом эти люди и просфорки берут руками, несут детям и своим родным, и свечи берут…  Да и воняет там трупом, а летом еще хуже будет вонять. Еще во время служения могут произноситься неприличные фразы. Это не соответствует христианству. Надо с этим что-то делать!»

Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org».

Comments

Дмитрий Справедливый:

Я в шоке! как так можно? что за люди ходят туда, еще и детям несут....

Елена:

Это что, шутка такая? Или батюшка тронулся умом? Жуть

Це неймовірно. От і ходи після таких вчинків начебто віруючих "Отйів" до церкви....

Як бы де хто і справді ходив до церкви то давно б помітив що в багатьох храмах вже два роки вісять обьяви с попередженням !!! що піп Миколай влаштував Бортничах якусь секту і його заборонено в служінні ,і ходити туди категорично Заборонено!!

Я не розумію, чому тоді він продовжує керувати храмом? Чи це його приватна власність?

Капец.... Именно отец Николай в своё время был тем, кто научил меня жить по христианским принципам и как мне казалось лучший священник которого я знала. Но это...в голове не укладывается... Однозначно надо медицинское вмешательство. Здоровый человек на подобное не способен. Этот храм уже обрастает легендами и мистическими историями о том, что все живущие руководствуются снами т.н. провидцов. Вот приснилось, что Татьяна святая и хочет на свободу...хрясь...выкопали гроб... Боюсь включать своё воображение...

то эта церковь-секта относится к Московскому патриархату.

це правда. сам з Бортнич.
труп до сих пір посеред церкви.
Московський патріархат жжет :)

Владимир:

Почему массово дурной пример заразительный а вот что то путевое зделать фиг собирешь

Михайло:

А что путёвого предложите Вы? Давайте попробуем. Я готов.

Батюшка ты ПЕТУХ пробитый гнида таких на кол сажать нужно !!!!!

чиста заказуха.
Московський патріархат замовив своїм холуям (в т.ч. в інформаційній сфері) очорнити батюшку Миколая.

Московський патріархат займався рекетом і вимагав гроші з батюшки. Він їх послав. Тому вони його і очорняють: замовна справа (навіть заяви ніхто не писав, порушена з потолка, явно за гроші), проплачені журнашлюхи постять чорнуху, тітушки побили прихожан і намагаються рейдернути храм.

Цікаво, коли по церквах лежать сотні висушених трупів і люди їх ходять і лобизають, це вважається нормальним. Коли по країні возять уламки таких же висушених трупів, кому голова, кому нога, кому... іще якась частина тіла. Це також вважається нормальним, бо це "святиє мощі". Тут піп зробив те ж саме і це вважається аморальним і у всіх викликає обурення :))) У чому тоді відмінність між першим і другим випадками??? У тому, що тут піп одноособово вирішив когось зробити "святим", а у другому випадку шайка таких же попів зробили чийсь труп "святим". У чому тут принципова різниця? Суть цього всього криється у одному- на цьому попи заробляють бабло.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.