УБОЗ викрили схему за якою комунальники розкрадали кошти призначені на ремонт житлових будинків | Дарниця.org

УБОЗ викрили схему за якою комунальники розкрадали кошти призначені на ремонт житлових будинків

В результаті оперативних заходів працівники столичного УБОЗ викрили злочину схему, за якою один з керівників комунального підприємства, у змові з директором комерційної будівельної фірми, розкрадали кошти міського бюджету, призначені для  виконання цільової програми по ремонту під'їздів та прибудинкових територій. Про це «Хрещатику» повідомили у ВЗГ ГУМВС України в м.Києві.

Схема, яку запровадили змовники, була напрочуд простою. Гроші, виділені на ремонт сходових клітин та влаштування освітлення під’їздів житлових будинків у Дарницькому районі Києва, просто привласнювалися. Натомість в актах виконаних робіт ставилася відповідна відмітка. Також встановлені епізоди, коли підрядник наймав для виконання робіт перших-ліпших охочих, без спеціальної освіти та оформлення трудової угоди. У цих випадках роботи мали фрагментарний або неякісний характер.

Наразі встановлено, що з 14 млн. цільових коштів спритники привласнили близько півмільйона. Проте оперативники не виключають, що ця сума неостаточна.

Проти керівників порушено кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу про розтрату або заволодіння майном з використанням службового становища, вчинені у великих розмірах. Їм загрожує ув’язнення від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Керівництво столичного УБОЗ має намір провести аналогічні перевірки й в інших районах Києва. Адже фінансування цієї цільової програми передбачає охопити все місто. А з огляду на вже викриту схему та виходячи з аналізу наявної інформації оперативники припускають, що тут є місце й для корумпованих зв’язків керівної ланки посадовців.

http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4102/news/1340705262.html

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.