Творча зустріч з молодим поетом. ОНОВЛЕНО | Дарниця.org

Творча зустріч з молодим поетом. ОНОВЛЕНО

Контент удален по требованию родителей Юрия Титова от автора!

Comments

Прибери це, грішнику, якщо в тебе є хоч краплина совісті!

Например, Татьяна Яремчук, девушка страдает ДЦП, с недавнего времени может самостоятельно выходить из дома

Прочитала на сайте материал про Юрия Титова. Хорошо, что он нашёл себе занятие по душе. Материал хороший и показывает, что из любой ситуации есть выход, как надо бороться, несмотря на болезнь. Но, как христианка, я не одобряю поведение мамы. Сквернословие – один из грехов. А если автор рассказывает и о других инвалидах (девочка Таня), которые бояться за жизнь, то это хорошо. Возвышать, или, как сейчас говорят – пиарить, только своего сына не честно и не справедливо. Это гордыня – тоже грех. Церковь помогает Юре, но не только ему одному надо помогать. После таких слов и претензий, требований мамы – церковь может задуматься… Не по христиански поступает мама!

Давайте не будем превращать статью в стёб!
Сконцентрируйте внимание на безбарьерной среде. НЕ уж то удел инвалидов сидеть дома и заниматься творчеством?

Донець Наталія ...:

Авторе коментарю, не Вам судити про гріх. Гріх - бачити чужий гріх, гріх - завдавати людям болю, тим більше тим, які не мають до Вас ніякого відношення. Читала вашу статтю - маячня. Хто бачив на столі списані зошити? Ким списані? Фактичні, граматичні, стилістичні помилки. Жах! Хто Ви? Ви, не вміючи писати, пишете про людину, перед якою схиляють голови і здорові і хворі, молоді і старі. Брудний Чоловіче, за допомогою бруду хочете пропіаритись.? Ви образили гордість нації, книги якого читатимуть наші онуки в майбутньому. Можливо, це ви нагороджені орденами, а може це Ваші пісні звучать зі сцен, а, може, це ви написали і видали вісім книг? Вистачає сили тільки на статтю з помилками. Двійочник! Ох, як їх багато в нашій країні. Що заздрісно, що інші уміють, а Ви ні? Хочеться бути причетним до чужої слави. Український Ви Геростат. Чи не знаєте хто це? Звичайно, ні. Я існую насправді. Вчитель з Харкова. Донець Наталія Федорівна. Бачите, Вас не боюсь.

Я такого бреда на пустую статью никогда еще не видела

Булгаков:

всего святого дать возможность высказаться матери и семье Юрия Титова. Не нужно за кулисами обсуждать всякие небылицы. Поэзию и слово Божье не остановить непонятными запретами. Свободу творчеству и любви.

Здесь свободная площадка, и без регистрации

После творческой встречи с Юрием Титовым прошло больше недели, но родственники поэта до сих пор звонят автору этого материала. Но не подумайте, что раздаются благодарные звонки– совсем наоборот. Маме поэта не понравилось, что в последнем абзаце материала упоминается Таня Яремчук – инвалид детства (ДЦП), которая так же набирает тексты носом, рисует, прижав руку к телу, является победителем конкурса для детей инвалидов «Поверь в себя». Мама Юры считает, что только её сын один в Украине может набирать тексты носом. Хотя многие инвалиды работают так, некоторые рисуют, держа кисточку в зубах и т. д., и т. п. Автору больше недели звонят с угрозами от мамы (я тебя со свету сживу), с руганью (самые ласковые слова – ублюдок, кретин, урод) – это говорит человек, который получает помощь от церкви. Дошло до того, что мама стала запугивать судом и автора, и церковь, в стенах которой проводилась встреча!

Пусть мама Юры посмотреть сюжет программы "Критическая точка" tochka.kanalukraina.tv/video/12838_/ и убедится что Таня действительно набирает текст носом .

Як юрист хочу прокоментувати дану ситуацію. За законами України преса у нас є вільною. Президент України неодноразово попереджував про невтручання у роботу преси, навіть сам президент не має права цього робити. Перешкоджання роботи ЗМІ тягне за собою навіть кримінальну відповідальність. Тільки у випадках, коли ЗМІ надають неправдиву інформацію, вони можуть за це відповідати перед судом. Кожний журналіст має можливість надавати свій коментар з того чи іншого випадку, висловлювати свою думку. Виходячи з цього – журналіст, редакція на свій розсуд може публікувати ту чи іншу інформацію. Завжди знайдуться люди, які будуть незадоволені якимось матеріалом, але це не дає приводу знімати його. У цій статті я не бачу жодного поганого слова стосовно Юрія Титова – навпаки, розказують, який він молодець і талановитий поет. Може, це не так, тоді це не є правдою і журналіст, у такому випадку, повинен відповідати.
Погрози, лайки до журналіста є порушенням законодавства (та і моральних норм). Знаю, що багато журналістів записують свої розмови на диктофон (зокрема і по телефону). Якщо в автора є такий запис, він зміг би подати його на сайті, але я не рекомендував би цього робити, так як у матері і так не легке життя, і треба її пробачити.

ЮРІЙ ТІТОВ.:

Дуже вам вдячний за ще більше скалічене життя. Зустрінемось на Божому
суді. Прощавайте.

Такое впечатление, что кто-то присвоил себе брэнд "Юрий Титов" и до сих пор не совсем понятно чем автор не угодил?
Хорошие стихи. Мне кажется, если у Юрия Титова как и у сотен других людей с ограниченными функциями есть проблемы, то привлекая внимание их можно решить.
И вдвойне приятно видеть, что несмотря на все перепитии есть такой талантливый поет. До этого момента я о нем к сожалению, абсолютно ничего не знала

В чем проблема? Что не так с материалом?

Среди нас есть тоже люди с ограниченными функциональными возможностями. Мы хотим привлечь внимание общества не только 3-го декабря, а чтобы им было комфортно и в остальное время.

Н.Б.С.:

Люди попросили Вас. Уберите всё об этом.

Чем прекрасен интернет?
Ты можешь выражать своё мнение.
А если Ваше мнение будут удалять? Вам это понравится?

Мама-Мадонна

Мовчіть, найлютіші прокльони!
Спиніться, пусті язики!
Мене народила Мадонна,
Крізь острах закляття гіркий.

Мене народила Богиня,
Цей шлях освятивши важкий.
Неначе Господнє спасіння,
Явила мій образ людський.

Хай болями мічений будень
На плечі лягав, як вантаж,
Та я у нестерпнім безлюдді
Життя не сприймав за міраж.

Ішов крізь жорстокі заслони
І віру в добро не втрачав,
Бо поруч була лиш Мадонна,
З якою любив і страждав.

Щоб бачити весни квітчасті,
Щоб подих ласкавий відчуть –
Від неї дарованим щастям
Ключі незамулені б’ють.

Зника ваша злість, воріженьки,
Не діє жага ворожінь.
Такої Любові від неньки
Не бачило сто поколінь.

І вже на життєві перони
Ітимуть добра поїзди,
Бо в Світі є мама-Мадонна,
Яка захистить від біди!

Часу немає

Часу немає ображатись,
Часу немає зло таїти,
І від образи руйнуватись
Та душу гнівністю труїти.

Часу немає на сльозину,
На плач, розпечений в недузі, –
Хай краще піт рікою хлине
Від подолань у власнім русі.

Хай краще сто разів схилюся,
Та не покину хрест за людство.
Ви тільки знайте – не втомлюся
Нести добро, крізь все облудство.

Ви тільки вірте в мить горіння,
Яка грядущі дні запалить.
Я поринаю у терпіння,
Щоб гріх і зрада не здолали.

Я буду дихати й сміятись
Та ворогів своїх любити.
Часу немає ображатись,
Часу немає зло таїти.

Полинь-но в серце,
Полинь-но в долю.
В долонях нені мої долоні,
І свято прагну скроні милі, і рідні очі
У снах надії і мріях ночі.
Я свято прагну мету здійснити-
Порину в серце, де буду жити.
Пісні співаю,берусь до діла,
Бо в серці маю кохання силу.
Мистецтво часу не знає плину,
Не гаснуть зорі, і сни не гинуть.
І я, мов в полоні
Згадаю про долю,
Згадаю про волю
І серце в долонях.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З МОЛОДИМ ПОЕТОМ У СВЯТО-ОЛЬГІНСЬКОМУ ХРАМІ.
По проведенню цієї зустрічі велику роботу провела наша співробітниця Любов Павлівна Бальцер. Вона дуже гарний організатор – активна, ініціативна, шукає цікавих людей та запрошує їх до нас «на чай».
Лжестаттю шукайте на інших сайтах.
Газета "Фемида-мкдт" шеф-редактор Сергей Котов.

А для вас, авторе, повторюю: Не Вам судити про гріх. Гріх - бачити чужий гріх, гріх - завдавати людям болю, тим більше тим, які не мають до Вас ніякого відношення. Читала вашу статтю - маячня. Хто бачив на столі списані зошити? Ким списані? Фактичні, граматичні, стилістичні помилки. Жах! Хто Ви? Ви, не вміючи писати, пишете про людину, перед якою схиляють голови і здорові і хворі, молоді і старі. Брудний Чоловіче, за допомогою бруду хочете пропіаритись.? Ви образили гордість нації, книги якого читатимуть наші онуки в майбутньому. Можливо, це ви нагороджені орденами, а може це Ваші пісні звучать зі сцен, а, може, це ви написали і видали вісім книг? Вистачає сили тільки на статтю з помилками. Двійочник! Ох, як їх багато в нашій країні. Що заздрісно, що інші уміють, а Ви ні? Хочеться бути причетним до чужої слави. Український Ви Геростат. Чи не знаєте хто це? Звичайно, ні. Я існую насправді. Вчитель з Харкова. Донець Наталія Федорівна. Бачите, Вас не боюсь.

А где статья?
Одни комментарии

 

КОНТЕНТ УДАЛЕН ПО ТРЕБОВАНИЮ РОДИТЕЛЕЙ ЮРИЯ ТИТОВА ОТ АВТОРА!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.