Співробітникам фітнес клубу Sport Life не виплачують зарплатню! | Дарниця.org

Співробітникам фітнес клубу Sport Life не виплачують зарплатню!

Луснуло терпіння працівників одного з філіалу мережі фітнес клубів „SportLife”, який розташовується на Дніпровській Набережній, 19а. Справа в тому, що керівництво даного клубу постійно та систематично затримує виплати заробітних плат своїм працівникам – без жодних обгрунтованих пояснень. Варто зауважити, що більшість співробітників – влаштовані на роботу не офіційно, та не виключена ймовірність того, що подібні випадки мають місце бути й в інших клубах даної мережі (яка нараховує 25 філіалів) Далі, нам вдалося поспілкуватися безпосередньо з працівниками вищевказаного клубу та дізнатися подробиці ситуації, що склалася.

Після того як керівництво клубу дізналося про те, що невдоволені працівники звернулися за допомогою з відстоювання своїх законних прав до відповідних інстанцій – почався тиск, який вилився в те, що від хлопців почали вимагати написати заяви про звільнення.

Далі, Вашій увазі пропонуються вищезгадані копії заяв до чисельних органів та інстанцій – з вимогою проведення відповідних перевірок та покарання винних.

Лишається тільки здогадуватися, скільки співробітників даного клубу невдоволені нинішним станом речей, проте продовжують мовчати – покриваючи тим самим аморальні та протиправні дії свого роботодавця

фото стенду працівників фітнес клубу „SportLife” (Дніпровська Набережна, 19а)

Comments

Ейнстли Барнабеус:

ХаХаХа!!))) Админ молодец ))))))

В курсе))

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.