"Справа Новаковського" | Дарниця.org

"Справа Новаковського"

Після ознайомлення з матеріалами, опіублікованими на Дарниці.org, днями ГРПР подала запит на отримання публічної інформації з приводу "справи Новаковського" до ДРДА.

Comments

Гість:

Молодцы!
напишите еще заяву по "крабам" - посмотрим как они отгавкаются

Олександр:

Жах. Поведінка "матері" аж ніяк не схожа на дії адекватної людини. Мало того, що нехлюйськи відноситься до закону, та ще й дитині може нашкодити. Материнський інстинкт геть атрофований, тож, яка може бути мова про її права на виховання дитини? Окрім того, нещодавно дізнався, що була побита вагітна жінка, що є близькою людиною Новаковському А.П. Це, вибачте, ні в які ворота не лізе. Таке вирішення цивільних проблем може свідчити лише про найнижчий моральний рівень особи, що влаштувала це дійство. В цьому випадку не може бути ніяких компромісів. Батько правий.

А куди дивиться міліція та інші служби, які мають захистити в першу чергу дитину. Хіба не видно зі всіх зібраних доказів!!!! аудіо, відео, акти і таке інше, шо мати взагалі має бути позбавлена прав на виховання дитини. Шкода дитину, яка не розуміє, що коїться взагалі і отримує постійний стрес замість того, щоб отримувати нормальне адекватне і достойне виховання з батьком. А ще додам, на що в нашій країні можна сподіватися простому громадянину, якщо НІХТО не може допомогти вже досить тривалий час вирішити цю проблему. Це просто жах. Хіба жінка, яка сама була вагітною, а навіть якщо і не була, може побити іншу вагітну???? Просто немає слів..

Валерий:

Да...
Жесть, ничего нельзя уже удивляться в нашей стране.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.