Справа «Sport Life»: Рух по колу | Дарниця.org

Справа «Sport Life»: Рух по колу

По справі мережі фітнес клубів «SportLife» отримана чергова відповідь! Цього разу від Державної служби фінансового моніторингу України. Яка, власне нічим не здивувала, поінформувавши про те, що за дорученням Генпрокуратури розглянула звернення громадської організації та дійшла до висновку, що питання невиплат заробітних плат працівникам клубу не відноситься до компетенції Держфінмоніторингу.

Окрім того, внаслідок повторного звернення громадської організації до Прем’єр-міністра України Яценюка А. П. – за дорученням Кабміну надійшов лист від Міністерства соціальної політики України. Яке зазначає, що контроль за додержанням трудового законодавства здійснюється Державною інспекцією України з питань праці шляхом проведення перевірки підприємств.

Напрошується питання: навіщо тоді Кабінет Міністрів Україниперенаправляє звернення ГО до структури, яка не має повноважень втручатисяв дану справу? Два варіанти: або це некомпетентність працівників Кабміну, або ж очевидне небажання займатися розслідуванням діяльності мережі фітнес клубів «SportLife» - шляхом надсилання звернення «кому завгодно» - аби особисто не займатися резонансною справою. Тим більше, що дозвіл на відповідну перевірку може надати виключно Кабмін…

В будь-якому випадку це неприпустима позиція представників владних структур.

Є проблема: 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.