Спецтехніка не може дістатися до сміттєвих контейнерів | Дарниця.org

Спецтехніка не може дістатися до сміттєвих контейнерів

З місяць тому, районний сайт „Дарниця.org” знайомив читачів з проблемою із вивозом сміття, з якою зіткнулися мешканці будинку по вул. Крушельницької, 3а.

Слід зазначити, що голова правління ЖБК „Концертний-2” Олександр Вєровчук та жителі будинку неодноразово зверталися по допомогу до Дарницької райдержадміністрації. Зокрема, із проханням розширити та змінити проїзд до прибудинкової території.

Згодом, було отримано відповідь від УЖКГ Дарницького району. Яке, посилаючись на статтю Житлового кодексу УРСР – перенаправило звернення на голову вищезгаданого кооперативу!

Дійшло навіть до того, що ТОВ «Спецкомунтехніка» (товариство, яке надає послуги по вивезенню сміття) відмовляється виконувати свої безпосередні обов’язки внаслідок чисельних перепон, з якими стикаються водії сміттєвозів при під'їзді до будинку!

 

Навіть раціоналізаторські пропозиції не впливають на позицію Дарницької райдержадміністрації, котра стверджує, що розширення проїзду біля будинку, а також прокладка нового аварійного виїзду по вул. Руденко, 3 та 3а – проектом забудови не передбачена!

Враховуючи те, що багатостраждальна проблема жителів будинку по вул. Крушельницької, 3а ніяк не вирішується (навіть після чисельних листувань з колишнім головою Дарницької РДА Вітковським С. І.) та, очевидно, зайшла в глухий кут - громадська організація ініціювала звернення на нинішнього районного очільника Сінцова Г. Л. з проханням якнайшвидше розглянути ймовірні шляхи вирішення ситуації, що склалася…

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.