Скільки треба часу, щоб покласти решітку на відкритий зливоприймач? | Дарниця.org

Скільки треба часу, щоб покласти решітку на відкритий зливоприймач?

У червні цього року сайт «Дарниця.org» звернув увагу громадськості на відкритий зливоприймач, що знаходиться між житловим будинком та магазином «АТБ» (вул. Ревуцького, 29б та 33 відповідно). Нагадаємо, що на зливоприймачі була відсутня захисна решітка, натомість чимала загрозлива діра була «заткнута» бетонною плитою, яка, мов пам’ятник, стирчала з ями.

Тоді ж громадська організація звернулася до Дарницької райдержадміністрації з проханням встановити відповідну решітку. Це було 4 червня 2015.

Наразі маємо можливість простежити хронологію вирішення даної проблеми. Отже, 10.07.2015р. – зливоприймач по-людськи ще так і не накритий (за місяць після звернення!), але тішить те, що бетонна плита вже не стирчить. Хтось доклав неабияких зусиль та зламав її на кілька частин. 

Проходить іще місяць – і нарешті! Фото від 12.08.2015р. – нова захисна решітка на зливоприймач встановлена. Звісно, не оригінальна, але хоч якась. 

Щоправда, хто її встановив, невідомо. На запит громадської організації офіційної відповіді від районної влади щодо усунення даної проблеми так і не надійшло (принаймні, на кінець вересня). Слід зауважити, що буквально на відстані 5-10 метрів від вищезгаданого зливоприймача є аналогічні каналізаційні мережі, які також знаходяться у вкрай незадовільному стані.

Тож, «прикривши» згаданий у зверненні ГО зливоприймач, комунальники відверто проігнорували розташовані поруч каналізаційні мережі. 

Виходить так, що допоки наших комунальників  «носом не тицьнеш» в проблему – діла не буде.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.