Скандальна справа антени «Київстар» дійшла до Президента України | Дарниця.org

Скандальна справа антени «Київстар» дійшла до Президента України

Внаслідок того, що справа щодо демонтажу базової станції мережі стільникового радіотелефонного зв’язку, яка розташовується на даху будівлі по вул. Вербицького, 32 та належить ПАТ „Київстар Дж.Ес.Ем” 

зайшла в глухий кут – ініціативна група мешканців звернулася безпосередньо до гаранту додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина – Президента України!

Важко не помітити, що звернення громадян буквально пронизане розпачем і безвихіддю. Тим не менш, від процедури не слід очікувати співчуття – лист мешканців потрапив до приймальні Президента України, яка, в свою чергу перенаправила звернення на Київську міську державну адміністрацію та Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

На жаль, незважаючи на більш ніж двомісячний термін – від КМДА відповідь так і не надійшла. Але маємо зворотній зв’язок від вищезгаданої комісії! Яка зазначила, що фахівцями Українського державного центру радіочастот була проведена перевірка даної антени. В ході якої з’ясувалося, що базова станція стільникового зв’язку працює у відповідності з параметрами випромінювання.

Про подальший перебіг подій – на сайті «Дарниця.org»

Є проблема: 

Comments

Антенны мобильной связи по району стоят местами вообще прямо на жилых домах, часть из них слегка замаскированы. Так что Вербицкого - не самая большая в этом проблема. Да и если у вас в квартире хорошо работает мобильный телефон, а антенны мобильной связи из окна не видно, то отсутствие визуальной видимости антенны ну ни как не уменьшает влияния излучений моблиьной связи на ваш организм. А если вы включите в телефоне, на компьютере или планшете wi-fi, то обнаружите несколько десятков рабочих излучающих сигнал точек от ваших многочисленных соседей. И не исключено, что антенна wi-fi устройства вашего соседа за стеной стоит прямо у вас над изголовьем в спальне. Что вреднее, в этом случае: антенна на улице или обычная бытовая точка роутера wi-fi вашего соседа - вопрос.

Андрей Задорожный:

вот еще что интересно. это уже не первая публикация на эту тему. Под предыдущими есть дополнительные "документы" - с подписями обеспокоенных жильцов и даже работников почты, аптеки и т.п. Удивительно, но даже не вооруженным экспертизой глазом заметно, что работники соцкультбыта и торговых площадок по Вербицкого, а также "обеспокоенные граждане"-жильцы абсолютно разных домов по странному стечению обстоятельств все, как один, писали одинаковым почерком...

Тоже обратил внимание. но почерк похож только в списке жителей дома по Армянской 5А. Наверное потому, что инициативная группа сама заполняла фио и давали только подписать (подписи то разные). Остальные дома разные почерка

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.