Ситуацію з отруєнням населення мікрорайону Бортничі проясняв голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов | Дарниця.org

Ситуацію з отруєнням населення мікрорайону Бортничі проясняв голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов

У зв'язку з масовим отруєнням жителів мікрорайону Бортничі водопровідною водою, 21 січня під стінами Дарницької райдержадміністрації зібралися чисельні представники засобів масової інформації, аби прояснити ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, що станом на 14 січня зареєстровано 117 випадків гострої кишкової інфекції серед населення мікрорайону Бортничі, зокрема постараждали 24 дорослих та 93 дітей. Причина – потрапляння каналізаційних вод до  локального водопроводу ПАТ АК «Київводоканал».

Тож, ми почули невдоволення мешканців а також вичерпний коментар голови Дарницької РДА Сінцова Г. Л., який особисто вийшов до громадськості відповідати на питання. 

В процесі розмови районний очільник зазначив, що наразі використовувати воду з під крану у якості питної води (а також для купання, миття рук, продуктів, посуду, приготування їжі) жителям мікрорайону Бортничі ні в якому разі не можна. На даний момент АТ «Київводоканал» доставляє мешканцям питну воду у автоцистернах, пункти розливу яких розташовується: вул. Леніна, 25, 45, 65, та вул. Дяченка, 20б.Окрім того, вже відкрито кримінальне провадження та ведеться відповідне розслідування з метою пошуку винних в інциденті та причин того, яким саме чином фекальні відходи потрапили до водопроводу. Також, пан Сінцов розповів про будівництво гідровузла, який повинен значно поліпшити якість водопостачання мікрорайону.

Слід зауважити, що станом на 22 січня навчальні заклади мікрорайону Бортничі тимчасово призупинили свою діяльність, а саме: дитсадки №790 та №792 (зачинені ще з 12-го січня) та загальноосвітні школи №305 та №280. Робота закладів відновиться відразу ж після відповідного розпорядження санепідемстанції.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.