ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ ГЕПАТИТУ А ДІЙШЛА ДО БОРТНИЧІВ | Дарниця.org

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ ГЕПАТИТУ А ДІЙШЛА ДО БОРТНИЧІВ

Як стало відомо, вчора (26.01) під час брифінгу в Київській міській державній адміністрації щодо вирішення проблеми забезпечення питною водою мешканців столиці Головне управління Держсанепідслужби у м. Києві повідомило, що випадків захворювання на вірусний гепатит А у мікрорайоні Бортничі не зафіксовано.

Разом з тим, Держсанепідслужба рекомендує мешканцям мікрорайону пройти вакцинацію проти вірусного гепатиту А.  Заступник голови КМДА з питань медицини Михайло Радуцький запевнив, що міська влада готова забезпечити необхідними вакцинами.

«Залежно від кількості мешканців, які виявлять бажання пройти вакцинацію, ми забезпечимо потрібну кількість вакцини. Зазначу, що щеплення мешканців Бортничів здійснюватиметься безкоштовно», – сказав заступник голови КМДА.
За даними СЕС, вже близько 500 осіб виявили бажання вакцинуватися.

Так, дійсно,  у соцмережі мешканці  Бортничів активно обговорюють  питання

вакцинації. Деякі виражають свої сумніви щодо її необхідності:

"Сегодня у нас в Бортничах ходили врачи по квартирам и предлагали записываться на вакцинацию от гепатита А,вроде бы как это связано с последними событиями у нас.Кто что знает и думает ,поделитесь.Не будем ли мы подопытными кроликами?"

«А почему врачи решили, что именно от этого гепатита надо вакцинировать жителей Бортнич? А через неделю они еще что-то придумают!...»- пишуть занепокоєні мешканки мікрорайонуна сторінці"Жилой массив: Бортничи"в соцмережі.

І хоча офіційно винуватців  у зараженні води в Бортничах слідство поки не назвало,  деякі мешканці планують судитись з «Київводоканалом».

Зі свого боку, "Київводоканал" заявляє, що причиною отруєння жителів Бортничів водопровідною водою стала несанкціонована врізка до недобудованого гідровузла.
Ніби-то, у Бортничах поруч з водогоном будують гідровузол, і будують його з порушеннями.
А поки йде слідство,жители  мікрорайону вирішили влаштувати акцію протесту  під стінами КМДА, аби  виразити своє обурення.

Наразі ж, лабораторні дослідження води із проблемного водогону та артезіанських свердловин досі тривають.  Тому воду використовувати фахівці СЕС поки не рекомендують.

Також  споживачам, які підключені до забрудненого водогону, обіцяють не нараховувати оплату за воду протягом січня. Адже щоб прискорити  процесочищення води, а також  щоб не допустити повторного забруднення у внутрішньобудинкових мережах  «Київводоканал» просить  мешканців мікрорайону Бортничі  щоденно  на протязі щонайменш як 30 хвилин зливати водопровідну воду з крану.

Нагадаємо, за останньою інформацією, у мікрорайоні Бортничі   заразилось уже більш ніж 140 людей.

 

За інформацією СЕС, «Київводоканал»

Comments

Не тим людям потрібно робити вакцинацію - і не від того. Знали про біду набагато раніше і мовчали..... Оце по новому , оце по дарницькі ......... зробіть очільнику вакцину.
http://blogs.korrespondent.net/blog/kyiv/3473883/

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.