Світло в кінці тунелю, або як роблять ремонт у Дарницькому районі | Дарниця.org

Світло в кінці тунелю, або як роблять ремонт у Дарницькому районі

Неодноразово на сайті Дарниця.org писали про те, що 2011 року столична влада виділила гроші на ремонт під’їздів та асфальтового покриття у нашому районі.

Копія документа з переліком адрес викладена на нашому сайті, а також на офіційному сайті КМДА. Нагадаємо, що згідно з цим документом, підписаним Олександром Поповим, виділили кошти, які державна адміністрація з питань житлово-комунального господарства мала використати на асфальтування прибудинкових територій, міжквартальних проїздів і ремонт сходових клітин з облаштуванням освітлення під’їздів житлових будинків. Загальна сума цих робіт – 33 млн грн.

Отже, ми вирішили переконатися у тому, чи отримали гроші дарничани та чи відповідають ці ремонти європейській якості.

До прикладу, у цьому переліку є будинок на вул. Ревуцького, 25, стан якого ми і перевірили. За наведеними даними на ремонт сходових клітин та облаштування освітлення у під’їзді виділили 297 тис. грн міського бюджету. А от мешканці дому задоволені не дуже.

Лариса Олександрівна з цього будинку розповідає, що хоч і пофарбували та побілили на сходах, але лампочки для освітлення поверху як купували самотужки, так і купують до сьогодні (див. Фото 2). А старі батареї як були 20 років тому, так і залишаються. Тільки от батареями це назвати важко, скоріше – місце для недопалків. Там пофарбували тільки стіни. Питання – навіщо? (див. Фото 3, 4, 5)

«Що я можу сказати? Пофарбували, і на тому дякуємо, але те, що у будинку є тріщини – оце проблема. Але на це ніхто не звертає уваги», – продовжує Лариса Олександрівна.

А от молодим мешканцям, виявляється, байдуже до свого житла. Юнак Володимир (з іншого під’їзду) каже: «І що мені з того, що тепер перила у під’їзді стали блакитні? Кому від того краще? Мені? Ні».

Проте Ольга Іванівна з цього будинку іншої думки: «Те, що роблять хоча б щось – уже добре. Але, наприклад, мене особисто турбує питання ліфта. У нашому під’їзді він дуже малий і незручний. У мене донька з малою дитиною, так ледве удвох заштовхуємо коляску в нього. Краще їх поремонтували б або взагалі замінили на нові». А на питання, чи виправдана сума на цей ремонт у 297 тис. грн, Ольга Іванівна тільки знизує плечима: «Якщо б я знала, скільки коштує та фарба і всі матеріали, я Вам відповіла б, а так – один Бог знає».

Отже, результат ремонту сходових клітин та облаштування освітлення під’їзду будинку №25 на вул. Ревуцього ми побачили на власні очі. Факти кажуть самі за себе.

 

Вікторія Квітко

Comments

В 2009 году активные бабушки моего подъезда "развели" ЖЭК на ремонт подъезда. ЖЕКовцы согласились выделить мастеров, но на материалы денег у них не было.
9 этажей, 4 квартиры на этаж. По 50 грн!
Вообщем, себестоимость такого ремонта 1800 грн + зарплата мастеров.
Сделали подъезд за 4 дня. 2 дня белили потолки, еще 2 дня красили стены и перила. В целом, неплохо.

Сичкарь:

Говорят такой же похабный ремонт сделали на Григоренко,1/7.

Степан Іванович:

Ваш сайт юзаю вже давно, але, як на мене, або у вас криза жанру, або ви змінили главреда. Що за жлобство писати про те, що ЖЕКівці не вкрутили лампочку в під"їзді?
Лариса Олександрівна, Ольга Іванівна :)))) просто смішно. Прям сільські вісті якісь.
Шановні автори!!! ви друкуєте матеріал для найрозумнішого та найінтелектуальнішого району столиці нашої Батьківщини!!! Будь-ласка, потурбуйтесь про достойний рівень!

У нас нет главреда как такового. Материалы приходят или от парнеров сайта, на эл. почту, форум.

Поэтому если Вы, уважаемый Степан Иванович, готовы быть главредом, Мы готовы Вас в этом поддержать, правда пока только морально.

Степан Іванович:

Вважаю ваш проект як одну із форм піару, але ніяк не соціальним. Тому моральна підтримка виглядає, як мінімум, смішною...
З повагою!

В нашем районе выборы в администрацию уже как больше года отменили (впрочем как и в Киеве).

Поэтому кого пиарить? Свалки? Коррупционеров? Поборы в школах?

С другой стороны мы слышим как у нас в районе все хорошо - нам выделили 33 млн. грн. на ремонт подъездов и асфальта во дворах. Ну и как? не спотыкается Вам? Мой двор попал в список асфальтируемых, я даже объявление читал о том, как добрый дядько Попов поручил местным управленцам залатать двор. 

Здесь или денег не выделило КМДА Попова или заасфальтировали на бумаге, а факт асфальтирования подтверждается письмами осчастливленных киевлян.

Вот это и есть пиар. А мы лишь освещаем проблемы и процесс их решение - в основной массе публикацию отписок и клятвенных обезаний все сделать когда будет бюджетное финансирование. Ну и зачем нам такая импотентная администрация?

Степан Іванович:

Наскільки я зрозумів, Ви, шановний Адмін, звичайний технічний працівник (без образ для технарів), якщо вважаєте, що продукт сайту не є елементом PR-технології. Адже автори (читай господарі, власники, ідейники сайту) однозначно, передусім, цілеспрямовано формують громадську думку. І не треба буди ВЕЛИКИМ ПОЛІТОЛОГОМ, щоб зрозуміти проти кого. Адже, піарити можна не тільки "когось" (як Ви зазначали). На рахунок виборів - пояснюю: в жовтні 2012 року відбудуться вибори до Київради та ВР, зокрема і по мажоритарним округам....
Щодо пропозиції побути редактором - я згоден, але чи маєте Ви такі повноваження мені це пропонувати? Що скажуть Вам господарі, чи, вибачте, Ваші куратори?

Степан Иванович, вы покорили мой мозг. Я как технический работник и сам себе хазяин даже не буду спрашивать мнение своих хазяев (по причине их отсутствия) Вам предлагаю быть редактором. Свяжитесь со мной через форму обратной связи.

Господар сайту:

Надішліть на Форум Ваш авторський матеріал. Якщо він не міститиме загрози безпеці держави, ми обовязково його розмістимо. Він може бути критичним і похвальоним, головне, щоб він був щирим і патріотичним.

Владыка Дарницы:

1. Ничего не комментировать
2. Сидеть дома и хлопать в ладоши под Бабкину Надежу
Вы нам мешаете работать!

На самом деле лично я не увидел и намека на пиар.
Мне как дарничанину (живу на старой Дарнице) абсолютно плевать кто руководит районом. Мне не нужен дядя или тетя, мер-селюк из Комсомольска или больной экс-банкир в Израиле - мне нужен результат за мои деньги.
Как-то я озадачил власти ремонтом туалета детского садика (он течет со второго этажа на первый). Как вы думаете, у меня получилось? Нет и еще раз нет. Ну неужели без скандалов нельзя эту работу авыполнить?
Почему у нас делаются дела в рази наявности бюджетного финансування?
А если его нет? То зачем содержать этих бездельников?
Мне и таким как я не нужны лидеры, нам нужна организация решение проблемы.

Согласен с последним автором, почему мы должны за наши таки деньги еще надрыватся и трепать себе нервы???? Вот то же интересная дискуссия на сайте http://stopkom.com/
люди собрались и пытаються решать проблемы совместно,
жильцы всехх районов - объединяемся!!!!!!!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.