Свято-Ольгинська церква | Дарниця.org

Свято-Ольгинська церква

Отець Всеволод розповів нам про Свято-Ольгинську церкву, про соціальні питання, які намагається вона вирішити.

«Наша церква давно займається соціальною роботою. Ми кожен день годуємо тридцять осіб із малозабезпечених сімей, п'яти багатодітним сім'ям ми виплачуємо щомісяця грошову допомогу, щонеділі вони отримують продуктові набори. При храмі працює дитяча організація православних скаутів, і ми оплачуємо вартість оздоровчих путівок дітям з багатодітних сімей. Молодіжний клуб «ДИСКУСІЯ ТАБУ» - це єдина громадська організація Дарницького району, якій ми намагаємося допомогти, чим можемо. Мені приємно, що є люди, яким не байдуже майбутнє наших дітей. Я і наші священики знають вже давно про діяльність цієї організації. Наші священики брали участь у деяких заходах, організованих цією організацією. Наприклад, освячували іграшки, які були подаровані дітям з інтернатів, брали участь у благодійному концерті, який проводив МКДТ в 12 інтернаті для дітей сиріт-інвалідів, консультували хлопців з Клубу з різних питань. Зараз у країні діти залишилися, практично, без уваги. Якщо 20-30 років тому були піонерські, комсомольські організації, які виховували молодь - вчили поважати старших, допомагати людям похилого віку, вчили любити свою країну, прищеплювали працьовитість, моральні якості, то зараз цього немає. Ось через це з'явилися і наркотики, і азартні ігри, і блуд, і спиртні напої, і різні хвороби.

  Я вірю, що Молодіжний клуб «ДИСКУСІЯ ТАБУ» може допомогти хоч якійсь частині молоді, навчити їх чомусь корисному, вберегти від згубного впливу вулиці. Я вдячний вашій організації, що ви на громадських засадах займаєтеся дітьми, молоддю.

  Ваша газета «ФЕМІДА-МКДТ» висвітлює багато проблемних питань, що стосуються молоді, в ній друкується багато цікавих інтерв'ю, проводить конкурси на правову тематику. Ви писали про хлопця з неблагополучної сім'ї, який втік з дому, здається, в десять років, а потім помер від наркотиків, від СНІДу. Це повчальний матеріал! Що б виховати дитину нормальною людиною, його потрібно виховувати в християнських традиціях, прищеплювати моральні принципи. Про це ви і говорите у своїй газеті, і слава Богу, що є така газета, такі люди і такі організація, як ваша, яким не байдужа доля наших дітей!

  Хочу побажати вам, щоб ви, як і почали свою діяльність, так її і продовжували. Що б Господь допомагав вам у цій справі. Що б у вас були гарні спонсори, які допомагають вам у ваших справах. Знаю, що «Джаз-клуб» вам допомагає давно, і це добре, що ще хтось відгукується на ваш заклик допомагати дітям та молоді! Люди повинні розуміти, що допомагаючи вам сьогодні, вони допомагають своїм дітям, які завтра будуть працювати на благо своєї країни! Люди повинні бути вдячні вам за ваші справи, а вам це зарахується. Допомоги вам Божої, благодаті Божої у Ваших починаннях! ».

 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.