Санкції до мережі фітнес клубів „Sport Life” | Дарниця.org

Санкції до мережі фітнес клубів „Sport Life”

Неодноразово, народний сайт „Дарниця.org” висвітлював скандальні перипетії, які утворилися навколо відомої мережі фітнес клубів „SportLife”. Враховуючи чисельні правопорушення (невиплату заробітних плат своїм співробітникам, неофіційне працевлаштування, тощо) та беручи до уваги теперішні відносини між двома, колись дружніми країнами - громадська організація ініціювала звернення на прем’єр-міністра України Яценюка А. П. з проханням ввести відповідні санкції до мережі фітнес клубів „SportLife”. Засновник та власник якої, між іншим – громадянин Росії...

А наразі маємо відповідь! Проте, не від Прем’єр-міністра України. Лист надійшов від Генеральної Прокуратури України на яку, власне, й було перенаправлено звернення громадської організації. У підсумку, Генпрокуратура надіслала викладену інформацію ГО для подальшого розгляду на:Державну інспекцію України з питань праці, Міністерство внутрішніх справ України, Державну фіскальну службу України та Державну службу фінансового моніторингу України. 

Перелік вражає. Маємо надію, що це стане ще одним поштовхом для чисельних державних установ більш ретельно та відповідально поставитися до правопорушень з боку мережі фітнес-клубів „SportLife”, та нарешті зробити дієві та ефективні кроки щодо покарання недобросовісних роботодавців.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.