Руслан Пєтухов програв? | Дарниця.org

Руслан Пєтухов програв?

Колишній начальник ЖЕДу 204 на роботу не повернеться. Суд не задовольнив його позов. Сам Руслан Пєтухов вважає, що два місяці перспективного судового розгляду перекреслило 5-хвилинне спілкування судді з відповідачем (Юрієм Похвальоним – начальником КП “Управління житлового господарства” Дарницького району). Втім, що б не було причиною такого рішення, у позивача є 10 днів на подання апеляційної скарги. Але це не так просто зробити! Відлік почався 23 січня, а постанова суду буде тільки за тиждень. І лише після цього можна отримати аудіозапис засідань для підготовки апеляції. Разом з тим Руслан Пєтухов скаржиться, що протокол суду не містить розшифровок реплік.

Екс-начальник розповідає, знайомі з його історією люди тепер звертаються до нього зі скаргами (на медиків, податківців, даїшників), наче він народний представник. Але, на жаль, народний герой навіть свою проблему вирішити не може. Пєтухов вважає вирок несправедливим та нарікає на те, що в нас усе робиться не для простих людей. Але він, як завжди, не здається. Таки збирається подавати апеляцію. Хоч і розповідає, що представник відповідача радив цього не робити та “не відволікати людей від важливіших справ”.

Comments

Жалька! Эту систему не победить

Гість:

Вероятность того что апелляционная жалоба будет удовлетворена по этому делу очень не велика.
ГПК Украины говорит, что во время рассмотрения дела судом апелляционной инстанции, суд проверяет законность решения первой инстанции в разрезе доводов апелляционной жалобы.. то есть для позитивного результата г-ну Петухову нужно законно аргументировать незаконность решения первой инстанции или предоставить какие либо новые доказательства того что его увольнение незаконно, что опять таки маловероятно.

Щодо проблеми дотримання строків подачі скарги про які пишеться в цій статті, то в цьому проблеми взагалі не має бути.
ч. 3 ст. 209 ЦПК України вказано що складання повного тексту рішення може бути відкладено на строк не більш як п'ять днів з дня закінчення розгляду справи..
Тобто, ніхто не заважає апелянту звернутись із заявою про видачу рішення по закінченню вказаного строку і отрмати це рішення.
Крім того, в разі порушення судом строку складання та надання рішення, що призведе до пропущення 10-денного строку на оскарження, необхідно подавати клопотання на поновлення строку, аргументувати несвоєчасним наданням рішення та порушенням з боку суду.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.