Пункт обігріву | Дарниця.org

Пункт обігріву

Зима потроху відступає. Проте мороз ще добряче нагадує про себе. Як ми уже писали, цьогоріч зігрітися і випити гарячого чаю дарничани можуть у стаціонарному пункті обігріву МНС по вул. Кошиця, 5. Інший пункт, біля парку Партизанської слави, нам знайти не вдалося, тому цей у районі цьогоріч — єдиний. Кореспондент Дарниця.org Вікторія Квітко зафіксувала його для історії.

У просторому наметі постійно працює кілька обігрівачів, також є кілька крісел, великий стіл. За словами працівників пункту, кожного дня тут перебуває біля 10-20 осіб, які переважно там і ночують. В основному — це безпритульні, які можуть не тільки зігрітися, а й отримати порцію каші з чаєм та теплий одяг.

Насторожує тільки те, що пункт у Дарниці — один. А також його віддаленість від транспортних мереж і знаходження в місці скупчення органів влади. Чи не обійшлося тут без «Потьомкіна»? :)

Comments

На территории Дарницкого вокзала и рынка обитает множество бомжей, а пункт обогрева установили на Кошица,5, пока бомж добежит с Дарницкого вокзала на Кошица,5 по 20-ти градусному морозу, боюсь, ему уже ничего не поможет.
Ситуация трагично-комичная..

Редкий бомж добежит до Кошица, 5 с Дарницкого вокзала...

Туда еще попробуй дойти. Снежок почищен также как и у Попова.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.