Про ларьки та "зебру" | Дарниця.org

Про ларьки та "зебру"

В столиці з 19 березня триває двомісячник благоустрою. Приємно бачити на сайті ДРДА фотогалерею порушників і "відмінників". Можуть, якщо хочуть! Проте іноді ловиш себе на думці, що найнепомітнішим (особливо для "державних мужів") чомусь є те, що у всіх "на виду".

Публікуємо сьогоднішнє фото користувача мережі Facebook Сергія Колесникова та його коментар:

"За 25 лет которые я живу в Киеве, такого бардака не было. Вы можете лицезреть т.н. рынок на м. Харьковской, который находится в 5 миллиметрах от оживленной дороги, на которой постоянно движется автотранспорт. Отдельное внимание стоит уделить ларькам перед зеброй, «благодаря» которым пешеходов пока они не вступят на проезжую часть вовсе НЕ видно. Фото сделано сегодня, 3 апреля."

Comments

А более 90 лет! И все как-то неэффективненько.
Кстати, как там урловская,14, 16?
Власти реализовали свои планы по отмывке бабла на ремонтах подъездов?
И Попов оказался бессилен? Ну что ж, давайте сглотнем это вместе с ним на пару

Панаехавший:

На разі я не вважаю це проблемою тількі ринку на Харьківській. По вул. Ахматової, 50, дитячий маркет "Антошка" зебра давно нагадує облізлого кота, з якого більшість шерсті вилізла. До того ж, коли відкрили двосторонній рух, забули покласти те, що називається "лежачий поліцейський". Тому одну на одній половині автівки пригальмовують, а от на іншій доводиться чатувати... А, між іншим, саме в цьому місці дорогу перетинають відвідувачі дитячих садків та школи. Самі розумієте, що це діти, які, на жаль, не завжди йдуть у супроводі дорослих... І ще запитання - в тому ж місці є кіоски на зупинках. Але жодного громадського транспорту на відрізку від вул. Урлівської до Дніпровської набережної не курсує. Може влада більше знає? Я 4 роки не збагну в чому справа.

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.