Прокурорське рейдерство. Частина 2 | Дарниця.org

Прокурорське рейдерство. Частина 2

В продовження нашого розслідування, ми розглянемо документ, який послугував „доказом” того, що на автостоянці по вул. Урлівська, 4а замість передбачених 72 парковочних місць – знаходиться 110. Досить дивним є те, що цей документ носить назву „рапорт”.

Отже, представником „Державної служби боротьби з економічною злочинністю” Дарницького РУ ГУМВС України в м. Києві - була проведена відповідна перевірка. 

Неймовірно, але наступні фотопідтвердження – слугують очевидним підтвердженням того, що зазначена автостоянка налічує 110 місць!

Після цих фотофіксацій, інспектором Дарницького ДСБЕЗ було взято пояснення від охоронця зазначеного паркувального майданчика

Як бачимо, бідну жінку-охоронця „детально” ознайомили з 63-ю статтею Конституції України, з її слів склали пояснення, в якому вказали, цитуємо: „Дана автостоянка загальною площею становить сто десять автомобілів”. Цікаво дізнатися алгоритм подібного підрахунку...

Далі - в справу вступає „Державна фінансова інспекція в м. Києві”. Яка, з „подачі” прокуратури – перевіряє законність розміщення паркувальних майданчиків, повноти надходження платежів, тощо.

Після чого, в ході перевірки 19 автостоянок Дарницького району - була встановлена розбіжність між фактичною кількістю автомобільних місць та передбаченою договорами.

Як бачимо, у підсумку - вирішили не розмінюватися на дрібниці: процентне співвідношення невідповідністей – становить від 20-600%!

Хочеться окремо зупинитися на автостоянці по пр-ту Григоренка та вул. Здолбунівської (майданчик №1) де, відповідно рапорту пана Моторного Є.С. – частина автостоянки використовується не за цільовим призначенням, зокрема зайнята будівельними матеріалами.

Заради цікавості, ми вирішили відвідати цю стоянку та поглянути на половину площі, що зайнята будматеріалами

Саме ця купа щебню, яка призначена для розрівнювання грунтової поверхні майданчику – була офіційно „визнана” будівельними матеріалами!

Це яскравий приклад того, як діє столична влада: У вас немає недоліків? Не проблема - ми їх знайдемо! Просто феноменальне почуття безкарності та нахабства! Коли „приписати” зайві паркувальні місця вже неможливо – виникає інша проблема, яка має стати причиною розірвання договору та,як наслідок – відчуження земельної ділянки...

Далі – інтерв’ю з власником зазначеної стоянки.

Продовжуємо рахувати „збитки” „Київтранспарксервісу”.

Результати перевірки інших районів міста Києва – додаються.

Продовження триває

Comments

Трактор:

А как вам положение на стоянке по пр. Григоренка,16? Свалка старых МАФов! Портит весь вид района, который потихоньку приводится в порядок. Разве это не нецелевое использование стоянки?

Гость:

Ложат в штаны что на ворованное заберут а прокуроры молодцы сколько можно нагло воровать и рассказывать о любви к дарничанам

Гость:

А чего так рано в штаны наложили за воровство киевской громады надо отвечать

Воров к ответу. Тех, которые своровали у народа. И тех, которые своровали у этих.

Гость:

Грабь награбленное

А откуда служебная переписка милиции , рапорта оперов?

Пришло на почту
Мы не знаем и не проверяем
Публикуем как есть

А шо вы думаете у ментов нет машин. Есть, и ещё какие, вот и боятся, чтом не спалили под домом. А так потихонечку передал ксерокопию документов, и за парковку не платиш, и спиш спокойно. Рука руку моет. А вдруг власть опять поменяется

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.