Президент виступає за вдосконалення законодавства щодо заборони реклами алкоголю та тютюну – Юрій Павленко | Дарниця.org

Президент виступає за вдосконалення законодавства щодо заборони реклами алкоголю та тютюну – Юрій Павленко

Вже, навіть, Президент та Уповноважений Президента України з прав дитини занепокоєні станом з продажу дітям алкогольних напоїв, у тому рахунку і пива.  

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності вдосконалення національного законодавства в частині запровадження повної заборони реклами алкогольних і слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів. Про це Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко сказав під час брифінгу.

«Ми повинні йти до повної заборони реклами, включаючи й приховану: алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пива і слабоалкогольних напоїв», - сказав Юрій Павленко.

На важливість заборони прихованої реклами Уповноважений Президента звернув особливу увагу. Йдеться про випадки, коли вільно рекламуються бренди, під якими випускаються алкогольні чи тютюнові вироби. «Є неприйнятним, коли торгові марки, під якими випускаються алкогольні вироби, є зокрема спонсорами спортивних заходів, або їх представляють відомі люди», - додав він.

Юрій Павленко наголосив: нині в Україні вживання дітьми алкоголю, наркотиків та тютюну набуло загрозливих масштабів. Саме тому, зазначив він, Президент наполягає на повному виконанні усіма органами влади діючого законодавства, яке обмежує доступ дітей до алкогольної та тютюнової продукції, а також до її реклами.

Нажаль, у Дарницькому районі районна адміністрація не проявляє ні яких дій по боротьбі з ларьками, які торгують пивом, цигарками біля дитячих закладів, шкіл. Ми вже писали про такі ларьки, але ні яких дій від чиновників ми не бачимо. Нами було виявлено ще одну точку, яка торгує алкогольними напоями та тютюновими виробами – «Кошик», яка знаходиться напроти школи № 290, як раз туди привезли свіже пиво. Не забувають постачати свіженьке пиво і до школи № 284 (дивись фото). Свіженьким пивом можна і біля «Слов’янської» гімназії.

Мабуть, дійсно, чиновники Дарницької адміністрації вважають, що «губит людей (детей) не пиво, а губит людей вода»!

  Віктор Сергієнко 

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.