По вул. Княжий Затон планують незаконно звести кілька хмарочосів | Дарниця.org

По вул. Княжий Затон планують незаконно звести кілька хмарочосів

Кілька днів тому, на Дарниця.org висвітлювали події по вул. Княжий Затон, 12

Неодноразово, на акцію протесту збиралася громадськість, яка виступала проти ліквідації прибудинкового паркувального майданчика – на місці якого забудовник (не надавши відповідні документи) встановив бетонну огорожу - з метою будівництва у подальшому декількох багатоповерхівок.

Незабаром, активістами Дарницького району - мур було повалено

Отже, 14 листопада мешканці прилеглих будинків за вищевказаною адресою

знову вийшли на захист свого мікрорайону. 

Окрім активістів та жителів – на місце події прибуло чимало правоохоронців

Попри чисельні прохання мешканців показати відповідну дозвільну документацію на будівництво, її чомусь – так не було надано. Та й чи є вона взагалі?..

Не обійшлося й без сутичок:невідома особа у масці намагалася спровокувати бійку – напавши на одного з присутніх.

Слід зазначити, що на місце події прибув заступник начальника районного управління міліції

Якого дуже дратувало світло, яке журналісти використовували для отримання якісних фото та відеоматеріалів. 

Чергове з'ясування відносин

Також, на резонансній події було помічено Голову Дарницької районної партійної організації «Батьківщина» - Дацюка Миколу Євгеновича.

Отже, пан Дацюк ділиться з нами своїм баченням щодо ситуації, яка виникла.

Цікаво, але на зазначену акцію з’явилося близько півсотні правоохоронців! Напрошується питання:кому ж тепер злочинців ловити?Чи відстоювання своїх прав громадянами - відтепер вважається правопорушенням? Беручи до уваги кількість міліціонерів, яких настільки «зацікавила» дана акція

Навіть порахували за необхідне викликати два автобуси з бійцями спеціального призначення!

Про подальший перебіг подій – слідкуйте на сайті «Дарниця.орг».

Comments

Это всё проделки дзюби - бывшего мента
Пока Витковский стажируется, уася решил покерувать районом

Дзюба уже порядочно всем надоел, но говорят же что он в отпуске. Это выгодно и руководителю Аппарата РДА Устименко М.М. Её почерк.

Это прежде всего выгодно районной ОПГ "оппозиция" которая состоит из бывших районных чиновников и депутатов. Кроме этого они больше ничего не умеют и не могут. Политические импотенты.

Законность или незаконность любого деяния у нас определяет суд. А вы банально пиаритесь на скандалах, которые сами же создаёте.

Устименко уволили, и кажется не из-за этого. Поэтому скорее всего она не в доле.

ДАРНИЧАНИ! СУСІДИ! УВАГА!!!
Дарницька райдержадміністрація за ініціативи Громадської ради, ініціативної групи "Актив Княжий" мешканців буд .по вул. Княжий Затон,12,14 а-г,16 а-в, Урлівська,9, Ахматової, 39 а-б та ОСН буд. Ахматової, 41,43 з 15.05.14 р. починає проведення консультацій до громадського обговорення з питання будівництва житлового будинку замість дитсадка в мікрор-ні 9.
Пропозиції та зауваження приймаються на: Веб - сайті Дарницької РДА (darn.kievcity.gov.ua) - банер "КОНСУЛЬТАЦІЇ з ГРОМАДСЬКІСТЮ" з посиланням на електрону пошту cmi_drda@ukr.net ( з приміткою: Громадські обговорення), а також, письмово протягом місяця, на адресу голови Дарницького РДА Сінцова Геннадія Львовича та за тел. 564-90-93 головному спеціалісту відділу архітектури, буд-ва та землекористування Повшедному Владиславу Владиславовичу.
ПРОСИМО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ВИСЛОВИТИ СВОЄ ВІДНОШЕННЯ ДО ЦЬОГО БУДІВНИЦТВА.
Актив Княжий

Внимание !!! наш противник, который хочет застроить микрорайон 9 домами, вместо детсада по ул.Княжий Затон,12 б, директор КП "Житлоинвестбуд-УКБ" поучаствовав в "деребане" земель Киева будучи депутатом Киевсовета 1У и У созыва снова лезет к кормушке и снова стал кандидатом в депутаты Киевсовета по выборному округу №55 на Соломянке. директор этой рейдерской строительной компании ВЯЧЕСЛАВ НЕПОП в своей предвыборной программе он лицемерно декларирует: "посилити контроль за діяльністю незаконних будівельних організацій; забезпечити завчасне широке інформування громадян стосовно рішень забудови Солом"янки та інших районів"... !!!Не допустим нового деребана нашей земли!!! "Враг не пройдет"!

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.