Пошук шляхів фінансування будівництва ліцею Інтелект | Дарниця.org

Пошук шляхів фінансування будівництва ліцею Інтелект

Внаслідок тривалої тяганини щодо виділення коштів на спорудження окремого приміщення для ліцею „Інтелект” – на бюджетній комісії Київради депутати підтримали створення робочої групи з вирішення питання фінансування будівництва „Інтелект”, на чолі з депутатом Київради Володимиром Гончаровим, до якої увійшли: голова Дарницької РДА Геннадій Сінцов,  голова постйної комісії з питань освіти, науки та інноваційної політики Наталія Шульга, директор Департаменту економіки та інвестицій Микола Поворозник, директор департаменту земельних ресурсів Олексій Поліщук, директор Департаменту містобудування та архітектури Сергій Целовальник та керівництво ПАТ ХК «Київміськбуд».

Незабаром, відбулося перше засідання робочої групи щодо пошуку механізмів фінансування будівництва ліцею «Інтелект» у 6-му мікрорайоні житлового масиву Осокорки-Північні.

Заслухавши учасників дискусії – представників ПАТ ХК «Київміськбуд», департаменту економіки та інвестицій, департаменту фінансів, районної влади, депутатів та представників батьківських комітетів, було вирішено зробити наступні кроки: зустрітися у головному офісі ПАТ ХК «Київміськбуд», де буде презентовано проект приміщення ліцею. На дану зустріч запрошується безпосередньо розробник робочої документації, представник ПП «Архітектурна майстерня «Коляденко», з яким угода була укладена, але розірвана через відсутність консенсусу щодо визначення вартості відповідних робіт. В програмі соціально-економічного розвитку Києва на 2015-й рік на побудову ліцею виділено 2 млн.грн. Цих коштів повинновистачитидля розробки документації, якої ще немає, і яка необхідна для початку будівництва. 

Другий напрям роботи – підготувати відповідний проект рішення від депутатів Київради, які є членами робочої групи, до Верховної Ради з пропозицією щодо змін в законодавстві України та можливості сплати пайової участі ПАТ ХК «Київміськбуд»не тільки грошовими одиницями, а й за рахунок будівництва соціальних об’єктів.

Також, серед присутніх був помічений депутат Київради від Дарницького району Сергій Котвицький.

Далі – запит на столичного очільника щодо надання інформації про виконання ПАТ ХК «Київміськбуд» зобов‘язань щодо будівництва об’єктів соціальної сфери у Дарницькому районі міста Києва.

Друга робоча зустріч з питань пошуку механізмів фінансування будівництва ліцею “Інтелект”вже пройшла в головному офісі ПАТ ХК «Київміськбуд».

Від забудовника отриманонадважливий документ - зведений кошторисний розрахунок вартості будівництва ліцею «Інтелект» на 22 класи

У підсумку, ПАТ ХК «Київміськбуд» отримав доручення провести передтендерні перемовини стосовно укладання угоди на розробку необхідної робочої документації. В разі недосягнення відповідного консенсусу- буде оголошений тендер. Ця необхідність виникла через те, що ПП «Архітектурна майстерня «Коляденко», з яким було укладено угоду, дану угоду розірвало та зареєструвало розірвання в державному казначействі.
Андрій Джигіль, віце-президент ПАТ ХК «Київміськбуд», вніс пропозицію стосовно пошуку механізму фінансування будівництва ліцею «Інтелект»: «Київміськбуд» сплачує дивіденди в міський бюджет, які направляються на будівництво ліцею.
Тож,«Київміськбуд» отримав доручення розробити відповідний алгоритм роботи з залученням дивідендів та подати його на розгляд робочої групи. Наступний крок – доручити Департаменту фінансів вивчити дану пропозицію та надати свою оцінку та пропозиції щодо такої фінансової схеми, виходячи з реалістичності даного алгоритму.
Опісля, 27 березняна бюджетній комісії обговорювалисярезультати двох засідань робочої групи щодо вирішення питання фінансування будівництва ліцею «Інтелект». 

Основний результат наступний: необхідно з’ясувати, чи виконав ПАТ ХК «Київміськбуд»взяті на себе зобов’язання, відповідно до рішень Київради 2003,2005 та 2008 років та чи сплачена в повному обсязі пайова участь у розвитку соціальної інфраструктури.

Тож, очікуємо на відповідь від Київського очільника Кличка В. В. Крім того, чекаємо відповідно до доручення від Департаменту економіки та інвестицій довідку та пропозиції щодо сплати пайової участі «Київміськбуду» та  відповіді від Департаменту фінансів про надання роз’яснень щодо можливості будівництва ліцею «Інтелект» за рахунок дивідендів, за результатами 2014 року ПАТ ХК «Київміськбуд».

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.