Посади комунальника. Або чому голова Дарницької РДА С. Вітковський перевів на рахунок КП «ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва» 2 тисячі гривень із своєї заробітної плати? | Дарниця.org

Посади комунальника. Або чому голова Дарницької РДА С. Вітковський перевів на рахунок КП «ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва» 2 тисячі гривень із своєї заробітної плати?

Для багатьох мешканців назва КП «ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва» не скаже майже нічого. Насправді це звучить як комунальне підприємство «Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м.Києва».

До чого це? Тому що 19 березня 2013 року в залі колегії Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації було проведено засідання Колегії Дарницької райдержадміністрації. Якщо коротко, то на цій колегії затверджували програму «Озеленення Дарницького району міста Києва».

фото з сайту рда

Після чого на Українській правді вийшла новина із красномовним заголовком "Дарницьких комунальників спіймали на розтраті грошей":

Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно посадовців комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дарницького району за розтрату бюджетних коштів у сумі маже 300 тисяч гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що комунальним підприємством у грудні минулого року укладено договір на висадку дерев на вуличних розподільниках та скверах Дарницького району з ТОВ "Транс Інвестбуд".

 

Через декілька днів посадовці комунального підприємства підписали акти приймання виконаних робіт, на підставі яких районне управління Державної казначейської служби перераховано приватному підприємству майже 300 тисяч гривень.

Натомість, як з’ясувалося, приватне підприємство не висадило дерева.

 

Прокурорська перевірка встановила, що роботи з озеленення парків та скверів Дарницького району були виконані працівниками комунального підприємства по утриманню зелених насаджень власними силами.

А вже 22.03.2013 голова Дарницької РДА С. Вітковський виступив з ініціативою «ПОСАДИ СВОЮ ТРОЯНДУ», та перерахував на рахунок КП «ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва» 2 тисячі гривень із своєї заробітної плати.

Все добре, але дане КП займається управлінням житловим господарством Дарницького району, озелененням займається інше комунальне підприємство - по утриманню зелених насаджень, але там крадуть? 

А взагалі, якщо С. Вітковський має зайві 2000 грн, і навіть перераховує їх в кп, профіль яких - утримання житлових господарства, то може краще ці гроші пустити на прочищення зливу біля будинку по пр. Бажана, 7-а (б)? Адже навіть перший заступник, якого "спалили на брехні", визнає, що для поліпшення мережі, необхідна реконструкція та цільові кошти з міського бюджету.

До речі, хто знає куди поділись туї з пр. Бажана?

Comments

Так буде завжди

Комунальщик:

Все очень просто
Они и собрали коллегию только из-за того, что УЗН попался на
А это значит, что у Сережи Ивановича там намечается ротация кадров.
А когда переводишь деньги, то нужны гарантии. И одно дело - распоряжаться БЮДЖЕТНЫМИ деньгами, которых никто особо там не считает, а другое-смотреть как пропадают неизвестно куда СВОИ
Проблема в кадрах -вот и все

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.