Покинуті, занедбані та неправильно припарковані автівки евакуюють | Дарниця.org

Покинуті, занедбані та неправильно припарковані автівки евакуюють

Нещодавно, в соціальних мережах почало активно розповсюджуватися оголошення ось такого змісту

Окрім того стало відомо, що вже з наступного тижня стартує програма по боротьбі  із паркуванням транспортних засобів, які порушують чинні норми та правила. Пілотний проект буде розпочато саме в Дарницькому районі!

Тим не менш, з метою прояснення ситуації, ми вирішили зателефонувати за вказаним в оголошенні номером. Задавши питання: яка вартість переміщення транспортного засобу та його зберігання на спецмайданчику. Проте, на іншому кінці слухавки нас поінформували про те, щоб з подібними питаннями ми зверталися до районного відділу благоустрою. 

Відділ контролю за благоустроєм та охорони навколишнього середовища ДРДА підтвердив інформацію, але зауважив, що дані про вартість переміщення та зберігання автівок наразі відсутні. Отже, до занедбаних, покинутих, а також припаркованих із порушенням чинних норм транспортних засобів дійсно будуть вживатися подібні дії. Але в іншому алгоритмі: при виявленні вищезгаданих випадків спеціальна комісія (у складі представника Дарницького РУ, представника відділу контролю за благоустроєм та охорони навколишнього середовища та представника ЖЕДу) складає акт

Та лишає власнику автівки відповідне оголошення - з проханням на протязі 3-ох робочих днів усунути порушення

У випадку ж ігнорування – відділ контролю за благоустроєм та охорони навколишнього середовища (ДРДА) подає до КП «Київдорсервіс» список порушників. Яке, в свою чергу, переміщує автівку на спеціальний майданчик (який, за попередньою інформацією розташовується в мікрорайоні Бортничі).

До того ж, наразі вийшло відповідне Розпорядження Дарницької РДА «Про створення робочої групи з питань координації заходів по впорядкуванню безхазяйних (покинутих) автомобілів на території Дарницького району». 

Склад робочої групи додається:

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.