Побудуйте біля 314-ї школи спортивний майданчик для молоді | Дарниця.org

Побудуйте біля 314-ї школи спортивний майданчик для молоді

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що напередодні виборів кандидати в депутати встановлюють лавки, спортивні комплекси, дитячі майданчики, тощо. Однак «щедрість» вищезгаданих «філантропів» іноді обходить увагою окремі прибудинкові території Дарницького району. Як приклад - кілька місяців тому, до Громадської ради при Дарницькій РДА звернулася ініціативна група мешканців з приводу спорудження на території школи №314 (вул. Княжий Затон, 7а) або на поруч розташованих ділянках спортивно-розважального майданчика для молоді. 

Зробивши акцент на тому, що навколо закладу чимало дитячих майданчиків, однак немає жодного для спортивного виховання молоді (на кшталт турніків, брусів).

У підсумку, Громадська рада ініціювала листа на Дарницьку райдержадміністрацію з проханням розглянути можливість побудови нової спортивної споруди.

Тим не менш, Дарницька РДА відповіла, що на території школи вже знаходяться аналогічні споруди. А відтак – їх цілком достатньо для проведення навчально-виховного процесу

Мабуть, районна влада мала на увазі ці спортивні споруди (доступ до яких у вихідний день виявився обмеженим)…

Що ж стосується нижченаведених абсолютно непотрібних елементів – то під ними проходить теплова мережа, внаслідок чого розбиття нового спортивного майданчику неможливе.

Безперечно, даний витвір мистецтва як-то кажуть: „будували на століття”

А можливо, вже час засукати рукава і без тіні сумніву позбутися подібних „доісторичних артефактів”? І побудувати щось дійсно корисне.

Безперечно, даний витвір мистецтва як-то кажуть: „будували на століття”

А можливо, вже час засукати рукава і без тіні сумніву позбутися подібних „доісторичних артефактів”? І побудувати щось дійсно корисне.

Якщо районна влада не вважає за доцільне встановити новий спортивно-розважальний майданчик для молоді (висловлюючи свою позицію начебто наданням переваги по облаштуванню подібних об'єктів в паркових зонах – для загального використання населенням), можливо, чинні депутати Київради дослухаються до думки громадськості? Зокрема, обранець до Київради по 19-му округу (куди, власне й входить 314-та школа) Дарницького району Роман Марченко?

Додати коментар

Plain text

  • HTML tags не дозволені
  • Адреси веб-сторінок та поштових адрес перетворюються у посилання автоматично.
  • Рядки та абзаци переносяться автоматично.
CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не тупий робот ).
Фото Капча
Enter the characters shown in the image.